Platená uzavretá beta verzia 3. svetovej vojny zo dňa, zahŕňa úroveň 5 miliónov dolárov „President Pack“

Vezmite si prilbu, pretože to vyzerá, že 3. svetová vojna je opäť na chlapcoch. Farm 51 spustila svoju „realistickú“ strieľačku pre viacerých hráčov vo forme Early Access už v roku 2018, ale hráčska základňa sa rozplynula a zdalo sa, že hra bola pravdepodobne stratenou príčinou. Ach, ale svetová vojna 3 priniesla tento rok prekvapivý návrat pomocou „Veteran Alpha Test“ pre ľudí, ktorí predtým zaplatili za verziu Early Access, a teraz The Farm 51 zablokoval novembrové vydanie uzavretej beta verzie hry, ktorá bude predchádzať otvorená beta verzia a prípadné vydanie zadarmo na hranie v roku 2022. Nižšie si môžete pozrieť nový trailer na uzavretú beta verziu 2. svetovej vojny, ktorý ukazuje niektoré z nových a vynovených máp, s ktorými sa budete môcť vysporiadať.

Černobyľ odložený na 2. štvrťrok 2021, ale týmto spôsobom bude mať viac obsahu

Uzavretý beta test bude obsahovať štyri mapy v dvoch rôznych režimoch. Hráči budú bojovať na bojiskách v Berlíne, Varšave, Polyarnii a Moskve a k dispozícii bude aj množstvo možností prispôsobenia, pričom pre hráčov budú k dispozícii ukážky realistického vybavenia a zbraní, pomocou ktorých si môžu prispôsobiť svoje rozloženie.

Na rozdiel od toho, ako tieto veci zvyčajne fungujú, budete musieť zaplatiť, aby ste sa dostali do uzavretej beta verzie 3. svetovej vojny, pričom predáva The Farm 51 a vydavateľ My.Games. balíky od 15 do 300 dolárov. Našťastie, ak ste už zaplatili za prednostný prístup, môžete získať bezplatný „balík veteránov“, ktorý je zhruba ekvivalentom úrovne 50 dolárov.

Ach, a ak peniaze nie sú možné, môžete si tiež kúpiť jedinečný „President Pack“, ktorý stojí … počkajte na to … drumroll, prosím … 5 miliónov dolárov. Skutočne nie. Za to získate vlastného herného avatara a kožu zbraní, pomôže vám navrhnúť mapu na základe vami zvoleného miesta a získate šancu zahrať si vo svojom krátkom „vojnovom filme“. Ak môžem na chvíľu hrať finančného poradcu – prosím, nikto to nekupujte. Teda, pokiaľ nie ste Jeff Bezos alebo nejaký saudský princ, v takom prípade sa asi zbláznite.

Uzavretá beta verzia svetovej vojny 3 začína 25. novembra a bude pokračovať až do otvorenej beta verzie v marci 2022. Niekedy potom bude nasledovať vydanie bezplatného prehrávania.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja