Apple Watch Series 7 nemá skrytý diagnostický port, môže používať bezdrôtový prenos dát

Apple Watch Series 7 sú konečne tu, ale stále sa musia dostať do rúk zákazníkov. Napriek väčšiemu displeju hodinky Apple Watch Series 7 smerujú k inovácii na rok „S“. Dôvodom je skutočnosť, že séria 7 sa funkčne veľmi nemení, ale pridáva k existujúcim skúsenostiam. Ak si pamätáte, hodinky Apple Watch mali v spodnej časti skrytý diagnostický port. V prípade hodiniek Apple Watch Series 7 spoločnosť Apple eliminovala diagnostický port. To znamená, že spoločnosť namiesto toho použije bezdrôtový prenos dát.

Diagnostický port je u hodiniek Apple Watch Series 7 preč, pretože Apple namiesto toho použije bezdrôtový prenos dát

Diagnostický port, ktorý sa nachádza v otvore spodného pásma, je teraz u hodiniek Apple Watch Series 7 (prostredníctvom MacRumors). Ako naznačuje jeho názov, spoločnosť Apple používala tento port na diagnostické účely, keď bolo zariadenie doručené do servisu. Dalo by sa to napríklad použiť na obnovu systému watchOS pomocou káblového pripojenia. Ak bol diagnostický port na hodinkách Apple Watch pri sérii 7 preč, znamená to, že spoločnosť Apple teraz bude využívať bezdrôtový prenos dát. To vysvetľuje nový modul bezdrôtového prenosu údajov 60,5 Hz.

Očakáva sa, že prepracované slúchadlá AirPod budú oznámené na pondelňajšej udalosti spoločnosti Apple „Unleashed“

Podľa údajov FCC bude modul bezdrôtového prenosu údajov aktivovaný iba vtedy, ak sú hodinky Apple Watch Series 7 umiestnené na patentovanom magnetickom doku s rovnakým frekvenčným modulom. To umožní spoločnosti Apple vykonávať diagnostiku, ako je bezdrôtové obnovovanie systému watchOS namiesto káblového pripojenia. Dôvod, prečo hodinky Apple Watch Series 7 neobsahujú diagnostický port, je potenciálne spôsobený tým, že je odolný voči prachu s krytím IP6X.

Diagnostický port Apple Watch Series 7

Séria 7 sa začne k zákazníkom dostávať v piatok 15. októbra. Recenzie na Apple Watch Series 7 sú teraz k dispozícii aj na YouTube, takže si ich môžete pozrieť aj vy, ak ste tak ešte neurobili. V pondelok 18. októbra spoločnosť Apple organizuje ďalšie podujatie, na ktorom predstaví nové modely MacBook Pro poháňané M1X.

To je všetko, ľudia. Aký je váš názor na túto tému? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja