G.Skill odhaľuje svoju vlajkovú loď Trident Z5 RGB DDR5 pamäťová séria-až DDR5-6400 CL36 pomocou Samsung DRAM, nového dvojitého prehrievača textúr

G.Skill má oficiálne odhalený jeho pamäťové súpravy ďalšej generácie Trident Z5 RGB DDR5, ktoré obsahujú niektoré šialené špecifikácie. Pamäťové moduly tiež ponúkajú úplne nový vzhľad a dodávajú sa s príchuťou RGB aj bez RGB.

Vlajková loď radu G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 predstavená – až do rýchlosti DDR5-6400 pri časovaní CL36

Tlačová správa: Spoločnosť G.SKILL predstavila najnovšiu extrémne výkonnú pamäť DDR5 s názvom Trident Z5 RGB a Trident Z5 séria, šitá na mieru pre nadchádzajúcu platformu Intel novej generácie. Pamäťové sady DDR5 radu Trident Z5, navrhnuté pre vysoký výkon a navrhnuté pomocou vysokokvalitných ručne integrovaných integrovaných obvodov s pamäťou, sa budú spúšťať rýchlosťou až DDR5-6400.

Samsung zahájil veľkovýrobu pamäte DDR5 na pokročilom 14nm EUV uzle, kapacitu až 768 GB a dosiahnuté rýchlosti 7200 Mbps

Na vrchole zásobníka špecifikácií pamäte je ultra nízka latencia DDR5-6400 CL36-36-36-76 16 GB x 2 pamäťová súprava skonštruovaná s vysokým výkonom Samsung DDR5 pamäťové integrované obvody.

DDR5-6400 CL36 16GBx2 – maximálny výkon vstavaný s integrovanou pamäťou Samsung DDR5 IC

Názov G.SKILL Trident je známy svojou úžasnou schopnosťou pretaktovania a Trident Z5 pre generáciu DDR5 nie je výnimkou. Medzi špecifikácie pamäte s extrémnym výkonom bude rodina Trident Z5 zahŕňať špecifikáciu neuveriteľne nízkej latencie DDR5-6400 CL36-36-36-76 16 GB x 2, vytvorený vo vysokej kvalite Integrované obvody Samsung DDR5 a najlepšie komponenty vo svojej triede. V porovnaní so štandardnou pamäťou DDR5-4800 CL40 obrovský nárast frekvenčnej rýchlosti a užšej latencie posúva výkon pamäte DDR5 do nových výšin. Nižšie nájdete snímku obrazovky s overením pamäťovej sady:

Pamäť GeIL Polaris RGB DDR5-4800 CL40 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB online-32 GB dvojkanálové súpravy od 349,99 USD

Extrémne vysoký výkon pamäte DDR5

Pamäť DDR5 predstavuje novú éru výkonu pamäte a prináša bezkonkurenčné rýchlosti prenosu údajov v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Pri rýchlostiach až DDR5-6400 sú pamäťové súpravy radu Trident Z5 navrhnuté s vysokokvalitnými ručne tienenými integrovanými obvodmi DDR5, aby sa dosiahol extrémny výkon pamäte. Pamäťové súpravy DDR5 radu Trident Z5 RGB a Trident Z5 sú tou najlepšou voľbou, ako zažiť ultra vysoký výkon na platformách DDR5 ďalšej generácie.

Prémiový dizajn prehrievača s dvojitou textúrou

Úplne nová rodina Trident Z5 zahŕňa prvky hypercar do ikonického dizajnu rozdeľovača tepla Trident a vytvára elegantný a futuristický exteriér. Vďaka čiernemu brúsenému hliníkovému pásu vloženému do hladkého kovového strieborného alebo práškovo matného čierneho tela a zakončenému elegantnou hornou lištou z klavírnej čiernej farby v sérii Trident Z5 alebo priesvitnou svetelnou lištou RGB optimalizovanou pre plynulé osvetlenie v sérii Trident Z5 RGB, Pamäťové sady rodiny Trident Z5 sú ideálne pre akékoľvek témy zostavenia počítača.

Svetelné RGB osvetlenie

Séria Trident Z5 RGB ponúka kompletne prepracovanú svetelnú lištu RGB s dizajnovými prvkami podobnými hypercar pre elegantnejší a efektnejší vzhľad. Prispôsobte osvetlenie RGB a zapnite svetelné efekty pomocou softvéru G.SKILL Trident Z Lighting Control alebo synchronizujte osvetlenie modulu s inými systémovými komponentmi prostredníctvom podporovaného softvéru základnej dosky od iného výrobcu.

Revolučná správa výkonu a napájania DDR5

Každý DDR5 IC je navrhnutý tak, aby plne využíval vyššiu frekvenčnú rýchlosť a zvyšoval rýchlosť prenosu dát a je implementovaný s dvojnásobným počtom bánk a skupín bánk a dvojnásobnou dĺžkou série, v 32 bankách v 8 bankách s dĺžkou série 16. V kombinácii s rozložením modulov pozostávajúcich z dvoch 32-bitových subkanálov je pamäť DDR5 schopná dodať viac údajov ako DDR4.

Pamäťové moduly sú navyše vybavené vstavaným čipom PMIC (integrovaný obvod riadenia napájania), ktorý umožňuje lepšie granulované riadenie výkonu a spoľahlivejšie dodávanie energie na zlepšenie integrity signálu pri vysokofrekvenčných rýchlostiach. V konečnom dôsledku zaistenie najvyššej úrovne stability systému pre hry aj pre prácu.

Dostupnosť a špecifikácie

Pamäťové súpravy Trident Z5 a Trident Z5 RGB DDR5 budú k dispozícii prostredníctvom celosvetových distribučných partnerov G.SKILL do novembra 2021. Tabuľku so špecifikáciami pamäte, ktoré sú k dispozícii pri uvedení na trh pre rodinu Trident Z5, nájdete nižšie.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja