OnePlus 9RT prichádza s novým SoC a lepšími kamerami za menej ako 600 dolárov

Napriek tomu, že OnePlus objasnil, že tento rok nebude žiadny telefón radu T, týkalo sa to iba OnePlus 9T. Namiesto toho sa spoločnosť rozhodla uviesť na trh OnePlus 9RT, ktorý zdanlivo nadväzuje na OnePlus 9R vydaný začiatkom tohto roka.

Najvýznamnejšou aktualizáciou, ktorú tu získate, je čipová sada Snapdragon 888. Získate tiež prístup k 8/12 GB RAM a na výber medzi 128/256 GB úložiska UFS 3.1.

Spoločnosť Google odporuje epickým hrám za porušenie zmluvy

OnePlus 9RT je potrebnou aktualizáciou oproti pôvodnému OnePlus 9R a nestojí veľa.

Získate tiež 6,62-palcovú obnovovaciu frekvenciu 120 Hz, obrazovku FHD+. K dispozícii je tiež panel s odozvou 600 Hz a 4 500 mAh batéria, ktorá podporuje nabíjanie 65 W. Telefónu bohužiaľ chýba bezdrôtové nabíjanie.

Tiež získavame prístup k lepšiemu snímaču fotoaparátu na OnePlus 9RT. Dostanete 50-megapixelový 1-mikrónový snímač. To by malo v praxi zlepšiť fotografovanie pri slabom osvetlení. REST kamerového systému pozostáva zo 16-megapixelového ultraširokého fotoaparátu a 2-megapixelového makroobjektívu. Na prednej strane máte prístup k 16-megapixelovému výrezu s dierou.

V tejto súvislosti by ste mali očakávať operačný systém Color OS 12, pretože telefón je v súčasnosti k dispozícii iba v Číne, ale ak sa telefón rozhodne ísť globálne, mali by ste získať operačný systém Oxygen OS. Medzi ďalšie špecifikácie patrí technológia upscalingu videa, dva senzory okolitého svetla, snímač odtlačkov prstov pod displejom, NFC, Bluetooth 5.2 a WiFi 6.

OnePlus 9RT bude zatiaľ k dispozícii v Číne a bude začínať na 3 299 juanoch (~ 512 dolárov) pre model 8/128 GB a 3 499 juanov (~ 543 dolárov) pre model 8/256 GB. Ak chcete získať špecifický náraz, očakáva sa, že zaplatíte 3 799 (~ 590)

V súčasnej dobe OnePlus nezverejnil, či sa telefóny uvedú na trh globálne, ale ak áno, budú mať tieto telefóny konkurencieschopné ceny a budú konkurovať niektorým z najlepších telefónov s Androidom, ktoré sú už na trhu k dispozícii.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja