Spoločnosť Samsung oznamuje udalosť 2. časti Galaxy Unpacked 2021

Spoločnosť Samsung konečne oznámila prekvapivú udalosť Galaxy Unpacked, ktorá sa uskutoční ešte tento mesiac. Juhokórejská firma zverejnila videopozvánku na podujatie Galaxy Unpacked 2021 časť 2 na YouTube. Aj keď neprezradili, čo počas akcie oznámia, očakávame, že konečne oznámia Galaxy S21 FE a Galaxy Tab S8.

Samsung Galaxy Unpacked 2021 časť 2 by nám mala priniesť Galaxy S21 FE, Galaxy Tab S8 a dúfajme, že ďalšie

Podujatie Galaxy Unpacked 2021 časť 2 sa bude konať online 20. októbra 2021 o 10.00 h ET. Udalosť môžete sledovať naživo prostredníctvom stránok Samsung.com, Samsung News Room a YouTube. Spoločnosť Samsung v pozvánke uviedla nasledujúce.

V budúcom roku by sme mohli vidieť ďalšie čipy Samsung Exynos v telefónoch Galaxy

Naši používatelia sú mnohostranní a žijú život toľkými farebnými, zaujímavými a jedinečnými spôsobmi. Technológia, ktorú používajú každý deň, by preto mala odrážať ich individualitu. Pripojte sa 20. októbra k 2. časti Galaxy Unpacked a zistite, ako spoločnosť Samsung otvára nové technológie pre sebavyjadrenie.

Aj keď sme mali pádny dôkaz, že Samsung zrušil Galaxy S21 FE, pretože spoločnosť začala odstraňovať celú existenciu zariadenia, teraz sa pozeráme na udalosť, ktorá sa stala.

Samsung by navyše mohol uviesť na trh nové farby pre Galaxy Z Flip 3, vrátane modrej, šedej, svetlo ružovej, bielej a Yello. Všetky tieto farby už sú vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie, a mohli by byť súčasťou série Samsung na mieru.

Úprimne povedané, oznámenie tejto udalosti ma zaskočilo, ale teším sa, že uvidíme, čo má Samsung pre nás v obchodoch. V tomto bode. Bol by som prekvapený, keby sa Galaxy S21 FE stal skutočnosťou, a je tu veľká šanca, pretože Samsung nie je ten, kto by organizoval iba akcie a nespustil telefón alebo dva.

Dajte nám vedieť, aké sú vaše špekulácie o nadchádzajúcej časti Galaxy Unpacked 2021 časť 2.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja