System Shock sa mení na sériu streamovaných naživo

System Shock priniesol veľa príbehov, pokiaľ ide o rozprávanie videohier, a teraz uvidíme, či vesmír hry osloví širšie publikum, pretože je sa zmenil na televízny seriál so živým prenosom. Program System Shock bude produkovať Stepehn Kick a Larry Kuperman zo spoločnosti Nightdive Studios a bude k dispozícii prostredníctvom novej streamingovej platformy Binge súvisiacej s hrami, ktorá už má zaradených niekoľko ďalších projektov vrátane série založenej na franšíze Driver od spoločnosti Ubisoft. Kick o televíznej adaptácii povedal nasledovné …

Vždy som veril, že živá akčná adaptácia System Shock bude dokonalým prostriedkom na prerozprávanie trýznivého príbehu stanice Citadel a jej nepoctivej AI, ktorá posádku vystavuje nepredstaviteľným hororom. Sme veľmi nadšení, že talentovaný tím v spoločnosti Binge prináša System Shock do života strašidelne reálnymi a novými spôsobmi.

Úprimne povedané, súhlasím s Kick – System Shock je skvelý príbeh, ktorý si myslím, že by oslovil veľa ľudí mimo hernej oblasti. To znamená, že to všetko bude mať vplyv na kvalitu talentu, ktorý dostanú na výrobu série, a, bohužiaľ, o tom zatiaľ nemáme žiadne informácie.

Remake System Shock sa predvádza 7 minút priam atmosférickej hry

Pre tých, ktorí nepozorovali System Shock, Nightdive Studios v súčasnej dobe pracuje na úplnom prerobení pôvodnej hry. Remake prešiel určitými vývojovými problémami, ale tento rok boli zverejnené sľubné zábery. Je smutné, že sľúbené okno vydania v lete 2021 prišlo a odišlo bez hry. System Shock 3 je tiež vo vývoji, ale jeho priebeh bol ešte pochmúrnejší. Naposledy sme počuli, že to vyzeralo, že by hru mohol prevziať Tencent potom, čo pôvodný vývojár OtherSide Entertainment prešiel ťažkými časmi (Nightdive vydá hru, ale nevyvíja sa).

Co si myslis? Máte záujem o televíznu šou System Shock? Alebo je to klasika, ktorú najlepšie necháte osamote?

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja