Apple sa snaží obmedziť objednávky iPhone 13 o 10 miliónov v dôsledku nedostatku čipov

Ak je dnešná správa dôveryhodná, iPhone 13 od spoločnosti Apple môže byť náročnejší na chvíľu. Apple plánuje obmedziť objednávky iPhone 13 u dodávateľov. The správa naznačuje, že Apple to robí z dôvodu pretrvávajúceho nedostatku čipov, ktorý mal negatívny vplyv na všetky produkty na celom svete vrátane telefónov iPhone.

Dostať ruky do iPhonu 13 môže byť v budúcnosti ťažké

Najšokujúcejším odhalením je, že Apple plánuje zníženie svojich objednávok až o 10 miliónov zariadení. To sa nestáva, pretože dopyt je nízky, ale preto, že Apple nemôže dostať do rúk komponenty potrebné na dokončenie výroby série iPhone 13.

Apple Watch Series 7 nemá skrytý diagnostický port, môže používať bezdrôtový prenos dát

Podľa ľudí so znalosťou tejto záležitosti spoločnosť Apple pravdepodobne zníži svoje plánované výrobné ciele pre iPhone 13 na rok 2021 až o 10 miliónov kusov, pretože dlhodobý nedostatok čipov zasiahne jeho vlajkový produkt.

Správa naznačuje, že Apple predtým dúfal, že pred koncom roka vyrobí 90 miliónov nových telefónov iPhone. Napriek tomu sa to obmedzuje, pretože Broadcom ani Texas Instruments nie sú schopné dodať komponenty potrebné na výrobu.

Nedostatok čipov už mesiace zasahuje všetky druhy technologických produktov. Apple dokázal obstáť v konkurencii, ale tento nedostatok je samozrejme globálny a podarilo sa mu dobehnúť aj Apple. Očakávali sme oneskorenie v oblasti fotoaparátov, herných konzol a počítačového priemyslu, a tiež. V tomto mieste len dúfame, že nedostatok čipov sa čoskoro skončí, aby sa svet mohol vrátiť do normálu.

Podarilo sa vám doteraz dostať do rúk iPhone 13? Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tom, že spoločnosť Apple obmedzuje objednávky.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja