Spojte svoju rodinu s Heyup Boxe! Váš roztomilý malý mini projektor Insta-Ready

Šen -čen, Čína, 13. októbra 2021: Kombinácia ľahkého a mäkkého dizajnu s konceptom vhodným pre rodinu, Boxe je malý prenosný projektor ktoré je možné prenášať z iOS a Android v rozlíšení 1080p a zároveň podporovať videá v rozlíšení 4K. Odvíjajte sa a sledujte filmy kdekoľvek z kuchyne, spálne, obývačky alebo akéhokoľvek iného vnútorného otvoreného priestoru; toto je Boxe od Heyup.

Vďaka najnovšiemu pokroku v metódach difúzie svetla pomáha ľahký a roztomilý prenosný projektor chrániť oči pred vystavením obrazovkám. Boxe je veľmi priateľský k cestovaniu a hodí sa do malej tašky alebo kufra. Boxe je k dispozícii v polovici októbra 2021 na predobjednávku.

Galaxy S21 FE nemusí byť koniec koncov budúci týždeň

ahoj boxe

Uľahčenie zábavy na požiadanie

Boxe je malý a tichý, takže sa dokáže prispôsobiť každej miestnosti vášho domu. Využíva 2,4 GHz / 5 GHz WiFi, Bluetooth, USB a HDMI, takže ho môžete pripojiť k svojim telefónom aj tabletom a notebookom.

„Mať neobmedzený streamovaný obsah a hry na požiadanie na našich mobilných zariadeniach je veľmi výhodné, ale väčšina ľudí uprednostňuje zážitok z veľkej obrazovky, aby si mohli vychutnať príjemnejšie sledovanie. Všimli sme si, že niektorými obmedzujúcimi faktormi projektorov bola ich veľkosť a potreba stáleho napájania. Heyup chcel vyriešiť to vydaním Boxe na zábavu kedykoľvek a kdekoľvek. “ Ahoj tím

Rozkošný, mini prenosný Boxe pozýva priateľov, rodiny, páry a deti, aby si užili sledovanie výnimočných chvíľ vrátane rodinných fotoalbumov, video zbierok výletov, narodenín a svadobných spomienok. Nezáleží na veľkosti miestnosti.

Roztomilý projektor v tvare krivky je pripravený na okamžité použitie a dodáva sa s ním:

boxe

Spoločnosť Sony otvára túto registráciu v USA na nákup PlayStation 5 priamo počas tejto sviatočnej sezóny

Boxe obsahuje aj príslušenstvo ako všestranný statív, ktorý zaisťuje kvalitnú a stabilnú projekciu pri sledovaní vašich obľúbených filmov alebo televíznych relácií v rozlíšení 4K. Príslušenstvo je voliteľné na základe pohodlia a preferencií. Cieľom Boxe je poskytnúť svojim patrónom všetko, čo potrebujú na sledovanie filmov.

Boxe je izolovaný proti prachu, aby sa zabránilo prenikaniu škodlivých častíc do medzier projektora, zatiaľ čo je vzduch odsávaný von. Malý a vynikajúci projektor je navrhnutý ako stimul na podporu rodinných schôdzí a domácich stretnutí s prispôsobiteľnou veľkosťou obrazovky a vstavanou batériou 7800 mAh, ktorá umožňuje 90 minút filmu bez napájania.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Heyup Boxe, zamierte do kampane na Kickstarteri.

Zrieknutie sa zodpovednosti za etiku: Toto je sponzorovaný príspevok. Nevyberáme žiadne provízie z predaja. Dodávateľ môže zahrnúť pridružené kódy na sledovanie predaja.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja