Upír: Maškaráda – Pokrevné línie 2 boli takmer zrušené po tom, čo boli z projektu odstránené Hardsuit Labs, generálny riaditeľ Paradoxu potvrdzuje

Podľa generálneho riaditeľa Paradoxu Fredrika Westera bol Upír: Maškaráda – Bloodlines 2 takmer zrušený po tom, čo bol vývojár Hardsuit Labs z projektu stiahnutý.

V rozhovore pre švédsku publikáciu Nyhetsbyrån Direkt, ako o tom informoval Placera, (Ďakujem, cloudsheep0), Fredrik Western hovoril o odloženej hre na hrdinov a odhalil, že bolo veľmi blízko k zrušeniu po tom, čo bola z projektu stiahnutá spoločnosť Hardsuit Labs. Vydavateľ však dostal ihrisko, ktoré bolo považované za dostatočne dobré na pokračovanie, a veľmi dúfa, že to bude dobrá hra, ktorá splní očakávania hráčov. Meno nového vývojára musí byť ešte potvrdené, ale Wester hovorí, že je to renomovaný a veľmi talentovaný vývojár, ktorý v minulosti vydal množstvo hier.

Interaktívny prieskum zamestnancov Paradox zistil, že takmer polovica trpela „zlým zaobchádzaním“ v práci

Keď sme zdvihli hru od pôvodného vývojára, čakala nás dlhá kontrola pre prípad, že by sme s hrou mali skončiť alebo ju ďalej spustiť. Potom sme boli skutočne pripravení úplne uzavrieť výrobu. Ale dostali sme „ihrisko“, ktoré sme považovali za dostatočne presvedčivé na to, aby sme bežali. hralo sa ďalej a veľmi dúfame, že to bude dobrý zápas, ktorý splní očakávania hráčov

Vývoj hry Upír: Maškaráda – Bloodlines 2 bol dosť problematický, a preto nie je prekvapujúce počuť, že bola takmer zrušená. Veľmi očakávaná hra na hrdinov sa mala začať začiatkom roku 2020, ale odstránenie Hardsuit Labs z projektu prinútilo vydavateľa Paradox hru odložiť na neurčito.

Ako ste si všimli, chvíľu sme celkom ticho. S ohľadom na to je prvou novinkou, ktorú pre vás máme, potvrdenie, že Bloodlines 2 je stále vo vývoji.

Za druhé, urobili sme ťažké rozhodnutie, že Hardsuit Labs už nebude viesť vývoj Bloodlines 2 – čo tiež znamená, že v roku 2021 nebudeme vydávať, ako sa pôvodne plánovalo. Pretože v tejto chvíli nemôžeme oznámiť nový dátum vydania, rozhodli sme sa nateraz zastaviť prijímanie predobjednávok.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 vychádza v zatiaľ neplánovaný dátum vydania.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja