Požiadavky na počítač GTA The Trilogy Definitive Edition údajne unikajú popri podrobnostiach ďalšej generácie; Vyššie požiadavky ako GTA V

Ďalší deň, ďalší údajný únik hry Grand Theft Auto: The Trilogy. Po včerajších uniknutých úspechoch môžeme teraz mať k prvým detailom novej generácie aj požiadavky na počítač pre nadchádzajúcu remastrovanú trilógiu.

Včera člen skupiny GTA Forums „alloc8or“ zverejnil úspechy dosiahnuté v trilógii a dnes používateľ údajne zverejnil minimálne aj odporúčané požiadavky na počítač. Okrem toho mohli byť odhalené úplne prvé grafické detaily.

Deň pred oznámením dátumu vydania; MYTONA oznamuje nový projekt

Ako bolo zverejnené dnes na tom istom fóre, Požiadavky na počítač sa zdajú byť vyššie ako požiadavky na najnovšiu (aj keď starú) verziu hry Grand Theft Auto-GTA V. Podľa „alloc8or“ budú používatelia vyžadovať najmenej procesor Intel Core i5-2700k alebo AMD FX-6300 s 2 GB GPU NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB (alebo ekvivalent) na prehrávanie remastrovanej trilógie. Pokiaľ ide o odporúčané špecifikácie: Odporúča sa procesor Intel i7-6600k/AMD Ryzen 5 2600 spolu so 16 GB RAM a NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB/Radeon RX 570 4 GB.

Minimálne požiadavky:

  • Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
  • Nvidia GeForce GTX 760 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
  • 8 GB RAM
  • 45 GB úložného priestoru
  • Windows 10

Odporúčané:

  • Intel Core i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon RX 570 4 GB
  • 16 GB RAM
  • 45 GB úložného priestoru
  • Windows 10

Pri dodržaní týchto požiadaviek by sa dalo predpokladať, že táto remastrovaná trilógia nie je jednoduchým portom z mobilných verzií týchto hier. Na druhej strane – mohli by sme sa pozrieť aj na zle optimalizované porty. Čas ukáže.

„Alloc8or“ tiež odhalil niektoré detaily novej generácie, medzi ktoré patria textúry s vysokým rozlíšením, predĺžené vzdialenosti pri kreslení, nové osvetlenie a ďalšie. Nasledoval úryvok, ktorý je zrejme prevzatý z zverejneného úniku (ktorý sa zdá byť prevzatý z nejakého druhu tlačovej správy):

„Tri kultové mestá, tri epické príbehy. Zahrajte si žánre definujúcu klasiku pôvodnej trilógie Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas aktualizované pre novú generáciu, teraz s naprieč verziami -Vylepšenia na palube vrátane skvelého nového osvetlenia a vylepšení prostredia, textúr s vysokým rozlíšením, predĺženej vzdialenosti kreslenia, ovládacích prvkov a zacielenia v štýle Grand Theft Auto V a mnohých ďalších, ktoré oživia tieto milované svety s úplne novou úrovňou podrobností. “

„Kúpou hry Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na store.rockstargames.com alebo Rockstar Games Launcher do 5. januára 2022 získate zľavu 10 dolárov na váš ďalší nákup prostredníctvom Rockstar Games Launcher alebo Webstar Stores. na kvalifikačné produkty v hodnote 15 USD alebo viac (vzťahujú sa výmenné kurzy). Zľava platí 16. januára 2022. Úplné informácie/podmienky získate, https://support.rockstargames.com/articles/4407663218067. “

Vydania GTA: The Trilogy Definitive Edition pre PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Nintendo Switch neskôr v tomto roku.