Next-Gen Cyberpunk 2077 presunutý do Q1 2022, Zaklínač 3 ďalšej generácie má prísť v 2. štvrťroku 2022

CD Projekt ČERVENÝ práve zverejnila poznámku pre investorov, ktorým sa oznamuje oneskorené vydanie ďalšej generácie Cyberpunk 2077 nasledujúcej generácie do 1. štvrťroka 2022. Vedľajšia generácia hry Witcher 3 mala tiež oneskorené 2. štvrťrok 2022.

Spoločnosť CD PROJEKT SA (ďalej len „spoločnosť“) chce poskytnúť aktualizáciu svojho plánu publikácií na rok 2021, pokiaľ ide o vydanie vyhradených verzií Cyberpunk 2077 a The Witcher 3: Wild Hunt pre konzoly novej generácie (Xbox Series X | S a PlayStation 5). Predstavenstvo spoločnosti týmto oznamuje, že sa na základe odporúčaní osôb dohliadajúcich na rozvoj rozhodlo vyčleniť na oba projekty dodatočný čas. Spoločnosť v súčasnej dobe plánuje vydať novú generáciu verzie Cyberpunk 2077 v prvom štvrťroku 2022 a budúcu generáciu verzie The Witcher 3: Wild Hunt v druhom štvrťroku 2022.

CD Projekt RED vo svojej najnovšej polročnej správe uviedol, že v žiadnom prípade nie je zaručené, že by Cyberpunk 2077 next-gen alebo The Witcher 3 next-gen udržali predtým oznámené uvedenie na trh koncom roka 2021. Napriek tomu je trochu prekvapujúce nechať ich oboch odložiť, nehovoriac o tom, že by sme sa stavili na to, že budúca generácia Cyberpunk 2077 bude posunutá viac preč než budúca generácia The Witcher 3, obzvlášť po nedávnom hodnotení hry The Witcher 3 pre PlayStation. 5 a Xbox Series X od PEGI aj ESRB.

Modul The Witcher 3 Grammar of the Path výrazne zlepšuje text hry

Cyberpunk 2077 musí stále získať veľa DLC, bezplatných aj platených. Medzitým sa očakáva, že nová generácia Zaklínača 3 prinesie niekoľko bezplatných DLC inšpirovaných sériou Netflix (ktorej osemdielna druhá sezóna je naplánovaná na 17. decembra, zatiaľ čo produkcia tretej sezóny sa začne začiatkom roku 2022), ako bolo odhalené počas tohtoročného podujatia WitcherCon.

To je, samozrejme, navyše k očakávaným vylepšeniam konzoly novej generácie, ako je podpora sledovania lúčov, rýchlejšie načítanie a ďalšie.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja