Samsung a Maison Kitsuné oznamujú špeciálnu edíciu Galaxy Watch 4 a Buds 2

Samsung a Maison Kitsuné oznámili spoluprácu a ponúkajú špeciálnu edíciu Galaxy Watch 4 a Galaxy Buds 2. Tieto sa, samozrejme, nazývajú edícia Maison Kitsuné. Vďaka tejto spolupráci priniesol Samsung do zariadení Samsung Galaxy hravosť Maison Kitsuné.

Edícia Galaxy Watch 4 a Galaxy Buds 2 Maison Kitsuné sú určené pre ľudí, ktorí chcú byť iní.

Používatelia získavajú prístup k ikonickému logu Maison Kitsuné Fox, ktoré ožíva niekoľkými spôsobmi, a to na zariadeniach Galaxy Watch 4 aj Galaxy Buds 2. Maison Kitsuné sa neobmedzuje iba na zariadenia; estetika je vložená do takmer každého aspektu nositeľných zariadení. K puzdru dostanete špeciálne remienky na hodinky a ciferníky a slúchadlá do uší. Získate úplne nový odtieň Moonrock Beige a bol vytvorený špeciálne pre túto spoluprácu.

Spoločnosť Samsung oznamuje vydanie Galaxy Z Flip 3 na mieru

„Sme nadšení, že môžeme do dizajnov nositeľného telefónu Samsung Galaxy prinášať náš osobitý štýl a ikonické logo Fox,“ hovorí Gildas Loaëc, spoluzakladateľ Maison Kitsuné. “Milovali sme myšlienku Maison Kitsuné Fox, ktorá prechádza galaxiou, a užili sme si veľa zábavy pri vytváraní novej béžovej farby Moonrock a ďalších jemných motívov a dizajnových prvkov, ktoré ilustrujú Foxovu cestu časom a priestorom.”

Úplne nové hodinky Galaxy Watch 4 s edíciou Maison Kitsuné majú remienky Moonrock Beige prešpikované očarujúcim otvorom v tvare líšky a jemnými rytinami, ktoré dodajú zariadeniu nový vzhľad. Získate tiež ďalší vlastný remienok Stardust Grey s nápisom Maison Kitsuné Edition, takže používatelia sa môžu kedykoľvek zmeniť.

Galaxy Buds 2 Maison Kitsuné Edition sa dodáva aj v béžovej farbe Moonrock. Má elegantné kožené puzdro Stardust Grey, ktoré zdobí prepracované logo Maison Kitsuné Edition Fox Head. Na pravom slúchadle je líščia hlava, na ľavom chvost. Toto má „predstavovať neprerušenú cestu cez Samsung Galaxy“.

Galaxy Watch 4 aj Galaxy Buds 2 Maison Kitsuné Edition môžu byť od dnešného dňa vaše, s obmedzeným počtom produktov dostupných na vybraných trhoch. Môžete zamieriť na samsung.com a získať všetky informácie o týchto špeciálnych edíciách.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja