Informácie o nastavení hviezdneho poľa zdieľané spoločnosťou Bethesda v denníku Dev Dev Settled Systems

Spoločnosť Bethesda Game Studios nenápadne upustila od nového vývojárskeho denníka Starfield zameraného na prostredie hry. Riaditeľ dizajnu Emil Pagliarulo (ktorý predtým pracoval na všetkých tituloch BGS od The Elder Scrolls III: Morrowind to Fallout 76) presne vysvetlil, kde a kedy sa Starfield odohráva, a tiež poskytol prehľad politickej klímy na začiatku hry.

Sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť tento exkluzívny pohľad na Starfield a vzrušujúci vesmír, ktorý sme vytvorili, čo je oblasť našej slnečnej sústavy, ktorú nazývame Settled Systems.

Naša hra sa odohráva v roku 2330, v relatívne malom vrecku Mliečnej dráhy, v oblasti, ktorá sa rozprestiera smerom von z našej slnečnej sústavy približne 50 svetelných rokov. Asi 20 rokov pred začiatkom hry sa dve najväčšie frakcie v Settled Systems, United Colonies a Freestar Collective, zapojili do krvavej vojny o kolónie.

Dnes majú hlavné frakcie nepokojný mier, ale Settled Systems je stále dosť nebezpečný. Existuje množstvo ľudských hrozieb. Rovnako ako ekliptickí žoldnieri, piráti karmínovej flotily, násilní Spaceri alebo dokonca fanatickí náboženskí fanatici rodu Va’ruun.

Organizácia známa ako Constellation sa snaží odhaliť tajomstvá galaxie. A ako jeden z jeho najnovších členov preskúmate najhlbšie zákutia Settled Systems a ocitnete sa doma … v Starfielde.

Starfield je pravdepodobne jednou z najočakávanejších nadchádzajúcich hier celkovo a určite najočakávanejšou exkluzivitou spoločnosti Microsoft. Ak by sa hra ukázala byť niekde blízko úrovne úspechu, akú má The Elder Scrolls V: Skyrim, znamenalo by to dlhú cestu k ospravedlneniu akvizície materskej spoločnosti Bethesda ZeniMax za 7,5 miliardy dolárov.

Hviezdne pole obsahuje viac ako 150 000 riadkov dialógu, Todd Howard potvrdzuje

Na hru si však fanúšikovia budú musieť počkať o niečo viac ako rok, pretože Starfield je naplánovaný na 11. novembra 2022 pre PC a Xbox Series S | X. Očakáva sa, že najväčší pokles informácií nastane na E3 2022, čo však neznamená, že sa k nám nedostanú ďalšie správy, či už prostredníctvom oficiálnych kanálov alebo únikov a fám. Do tej doby zostaňte naladení.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja