Odhalené požiadavky na sledovanie lúčov PC Guardians of the Galaxy PC; Vyžaduje aspoň RTX 2060 pre sledovanie lúčov pri nízkych detailoch v rozlíšení 1080p

NVIDIA odhalila oficiálne požiadavky Guardians of the Galaxy PC, aby bolo možné hrať nadchádzajúci titul s Ray Tracing alebo bez neho.

Včera vývojár Eidos Montreal vydal niekoľko zákulisných hier RTX pre túto hru a krátko nato NVIDIA zverejnila minimálne a odporúčané špecifikácie počítača. Na PC hra podporuje upscaling DLSS a odrazy Ray Traced.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Nové zo zákulisia Video funkcie, ktoré sa pred hraním RTX nikdy nevideli

PC hráči, ktorí chcú hrať hru s Ray Tracing, budú potrebovať aspoň NVIDIA RTX 2060 GPU a Intel Core i5-9400/Ryzen 5 2600 CPU, aby mohli hrať v rozlíšení 1080p s nízkymi detailmi. NVIDIA uvádza, že na hranie 1440p s vysokými detailmi je potrebný RTX 3070 a Core i5-10600/Ryzen 5/3600X. Pre nastavenia Ray Tracing Ultra v rozlíšení 4K budú hráči vyžadovať RTX 3080 s 10 GB VRAM a procesor Intel Core i7-10700/Ryzen 7 3700X.

NVIDIA tiež podrobne uviedla minimum a odporúčanie na hranie hry bez Ray Tracingu. Všetky požiadavky nájdete v tabuľke nižšie.

Guardians of the Galaxy vychádza budúci týždeň 26. októbra pre PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S a Xbox One. K dispozícii je tiež cloudová verzia streamovaná prostredníctvom GeForce TERAZ. Hra bola oficiálne predstavená v júni tohto roku.

Môžete sa pozrieť na trailer na spustenie hry nižšie:

Upútavka na spustenie Guardians of the Galaxy prináša akciu a zásadnú tease novej postavy

Naštartujte prúdové čižmy Star-Lorda na divokú jazdu vesmírom v tomto sviežom pohľade na Marvel’s Guardians of the Galaxy. S nepredvídateľnými Guardians po svojom boku sa prebojujte z jednej výbušnej situácie do druhej, s originálnymi a známymi postavami Marvelu, ktoré sú zachytené v boji o osud vesmíru. Toto máš. Pravdepodobne.

„Tím Eidos-Montréal je poctený tým, že má príležitosť pracovať na takej ikonickej franšíze spolu s našimi dôveryhodnými spolupracovníkmi v spoločnosti Marvel Entertainment,“ povedal David Anfossi, vedúci štúdia spoločnosti Eidos-Montréal. “Naše tímy sú známe tým, že prehodnocujú IP a prinášajú svoje vlastné zvraty a remeslá do príbehov a umenia, ktoré ich obklopuje.” Ako uvidíte, nie je tomu inak ani v hre Marvel’s Guardians of the Galaxy. “

Zdroj správ: Kredit

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja