Prvý kompletný trailer k filmu Uncharted Movie prináša sériu známych postáv a momentov

Franšíza Uncharted sa na filmové plátna vydala pomerne dlhou, skrútenou cestou, ale teraz tu konečne máme prvý kompletný trailer na film Tom Holland a Mark Wahlberg. Aj keď sa veci trochu upravovali, aby sa zohľadnil relatívne nízky vek Holandska, zdá sa, že film Uncharted bude z hier ťažiť, pričom niektoré kulisy, ako napríklad scéna nákladného lietadla z hry Uncharted 3, budú viac -menej zrušené priamo pre veľká obrazovka. Tiež sa pozrieme na filmovú verziu darebáka Chloe Frazerovej a Antonia Banderasa. Pozrite sa na trailer sami nižšie.

Sony A7IV je 33-megapixelový fotoaparát určený pre hybridné strieľačky

Hej, vyzeráš celkom solídne! Nie ste si istí, či v blízkej dobe nahradí Indiana Jonesa, ale dúfajme, že unikne kliatbe videohier. Nedržali ste krok s filmom Uncharted? Ako už bolo spomenuté, má to dlhú a dosť špinavú históriu, ale herecké obsadenie a štáb filmu sa minulý rok konečne upevnili. Film hrá v Holandsku ako Nathan, Wahlberg ako Sully, Sophia Taylor Ali ako Chloe Frazer a Antonio Banderas a Tati Gabrielle ako naši zlí chlapci. Režisérmi filmu sú Ruben Fleischer (Zombieland, Venom) a autormi sú tímy Art Marcuma a Matta Hallowaya (Iron Man, Punisher: War Zone). Naughty Dog’s Neil Druckmann o odhalení prívesu povedal nasledovné

Dnes sme pokorní a neskutočne nadšení, že vám môžeme ukázať svetovú premiéru prvého oficiálneho traileru na veľmi očakávaný film Uncharted-v hlavných úlohách Tom Holland, Mark Wahlberg a Antonio Banderas. V spolupráci spoločností Sony Pictures Entertainment, PlayStation Productions a Naughty Dog sme zachytili ducha, podívanú a srdce, ktorými je Uncharted známy (niektorí z vás poznajú humor, pamiatky, hudbu a relikvie).

V diskusiách s režisérom filmu Rubenom Fleischerom povedal, že „film natočil pre tvrdých fanúšikov tejto hry aj pre tých, ktorí túto franšízu ešte nepoznajú a veria, že obaja budú rovnako zábavní aj vďaka tejto neuveriteľne zábavnej a akčnej hre- zabalený film. “ Bude to epická, emocionálna jazda pre nových i starých fanúšikov, pretože sledujeme, ako Nathan Drake debutuje na veľkej obrazovke. Sic Parvis Magna skutočne!

Film Uncharted príde do kín 18. februára 2022. Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ktorý obsahuje remastrované verzie Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy, by mal doraziť na PS5 približne v rovnakom čase (a PC krátko nato).

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja