Darkest Dungeon II konečne predvádza pochmúrnu hrateľnosť pred vydaním Early Access

Čo môžete očakávať, keď si skutočne sadnete k hre Darkest Dungeon II? To sa fanúšikovia pýtajú už od ohlásenia pokračovania RPG, keďže kanadský vývojár Red Hook Studios nezverejnil žiadnu skutočnú hrateľnosť. Ukážky to opísali ako “Oregon Trail výlet z pekla,” keďže procedurálne generované dungeony prvej hry boli nahradené nebezpečnou rozvetvenou jazdou v koči, ale bolo ťažké si predstaviť, ako presne to bude vyzerať v akcii.

Nečudujte sa, že konečne máme náš prvý herný trailer na Darkest Dungeon II. Trailer ponúka pohľad na herný výlet z pekla, lámavý boj, nové 3D modely postáv a ďalšie. Presvedčte sa o tom sami nižšie.

Trailer Apex Legends „Escape“ dráždi zloducha Asha Titanfall 2 a nebezpečnú tropickú mapu

Vyzerá povedome a zároveň jedinečne – presne tak, ako by malo vyzerať dobré pokračovanie! Nedržíte krok s Darkest Dungeon II? Tu sú kľúčové vlastnosti hry:

  • Pozbierajte odvahu a vydajte sa do chaosu sveta, v ktorom ste neboli hotoví – Darkest Dungeon II je roguelike road trip prekliatych. Vytvorte skupinu, vybavte svoj dostavník a vydajte sa naprieč chátrajúcou krajinou v snahe odvrátiť apokalypsu. Najväčšie nebezpečenstvá, ktorým čelíte, však môžu pochádzať zvnútra.
  • Štruktúra behu Roguelike – Každá cesta trvá menej ako 5 hodín a pokrok, ktorý dosiahnete, otvára nové schopnosti hrdinov, predmety a vylepšenia dostavníka, ktoré môžete použiť pri svojom ďalšom dobrodružstve!
  • Afinitný systém – Ako cesty postupujú, hrdinovia sa navzájom spájajú alebo si navzájom lezú na nervy, čo vedie k zúfalo potrebným bojovým synergiám alebo dysfunkcii na konci cesty. Zvládnite ich stres a interakciu, aby tím udržal pohromade až do trpkého konca.

A viac…

  • Oddýchnite svojim unaveným, šokovaným hrdinom v hostinci, kde môžete zvládať ich stres a vzťahy s rôznymi zábavami a pôžitkami.
  • Odhaľte a zažite tragické príbehy o pôvode hrdinov.
  • Štýlový a dynamický vývoj typického umeleckého štýlu Darkest Dungeon.
  • Návrat systému rozprávania a hlasového herca Wayne June!
  • Vzrušujúce vylepšenia ťahového boja z Darkest Dungeon.

Darkest Dungeons II sa spúšťa v skoršom prístupe na Epic Games Store dňa 26. októbra.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja