DJI Mavic 3 uniká, aby ukázal tenšie ramená a dlhšie vrtule v nenápadnom aerodynamickom dizajne

Očakáva sa, že nadchádzajúci dron DJI Mavic 3 bude verejne predstavený 5. novembra. Zatiaľ čo detaily o droni sa objavili na internete, veľa detailov zostáva stále neodhalených. Na internete sa objavil nový únik, ktorý ukazuje, že Mavic 3 je štíhlejší. ramená a dlhšie vrtule. Prejdite nadol a prečítajte si ďalšie podrobnosti o uniknutom obrázku pripravovaného dronu od DJI.

Zdá sa, že nové uniknuté obrázky ukazujú DJI Mavic 3 s tenšími ramenami, dlhšími vrtuľami a ďalšími

Uniknuté obrázky DJI Mavic 3 odhaľujú elegantný dron so štíhlejšími ramenami a výrazne dlhšími vrtuľami ako jeho predchodca. Zdá sa, že obrázok je urobený v sklade, ktorý ukazuje, že predobjednávky a zásielky sa začali dostávať k predajcom. Zábery jasne ukazujú fyzické zmeny, ktoré môžeme očakávať v najbližších dňoch. Vrtule tiež prešli niekoľkými zmenami, pretože hroty nevykazujú žiadne krivky.

Kim Kardashian spozorovaná s neohlásenými slúchadlami Beats Fit Pro

Únik DJI Mavic 3

Zatiaľ čo jeden uniknutý obrázok DJI Mavic 3 ukazuje štíhlešie ramená a dlhšie vrtule, druhý obrázok ukazuje modul s dvoma kamerami. Nový kamerový modul bude potenciálne obsahovať lepšie senzory pre letecké fotografie a videografiu. Viac podrobností o technických špecifikáciách sa však dozvieme pri uvedení budúci mesiac.

Únik DJI Mavic 3

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú je potrebné poznamenať, je, že nový nenápadný aerodynamický dizajn umožní DJI Mavic 3 poskytnúť tichší let a zároveň zvýšiť jeho efektivitu. Hneď, ako budeme mať ďalšie informácie, poskytneme ďalšie podrobnosti o tejto téme. Okrem toho sa budeme rozsiahle venovať spusteniu Mavic 3, takže sa určite držte.

Chystáte sa kúpiť nadchádzajúci Mavic 3? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja