Antonline Black Friday & Cyber ​​Week 2021 predaj chladičov, napájacích zdrojov a procesorov AMD

Antonline pokračuje vo svojej exkluzívnosti s produktmi EVGA aj túto sviatočnú sezónu tým, že svojim spotrebiteľom ponúka vybrané chladiče a napájacie zdroje EVGA. Spolu s aktuálnym predajom pridali aj niekoľko vybraných procesorov AMD vrátane 1-mesačného členstva v Xbox Game Pass, ktoré je exkluzívne v rámci propagácie AMD.

Exkluzívne ponuky EVGA a AMD cez Antonline túto sezónu Black Friday a Cyber ​​Week 2021, tentokrát so zameraním na vybrané procesory AMD, počítačové komponenty EVGA a Halo Infinite

Najprv sa pozrime na procesory AMD v predaji cez Antonline.

AMD Ryzen 7 5800X 8-jadrový 16-vláknový desktopový procesor + Xbox Game Pass pre PC Členstvo na 1 mesiac AMD kupónový kód (e-mailové doručenie)

Práve včas pred vydaním Halo Infinite ponúka AMD jeden z troch procesorov AMD Ryzen. V tomto prvom balíku získate 16-vláknový procesor AMD Ryzen 7 5800X, procesor, ktorý tiež nesie 8 jadier, frekvenciu 3,8 GHz – 4,7 GHz a 36 MB celkovej vyrovnávacej pamäte. Tento CPU je pripravený na PCIe 4.0 hneď po vybalení, ale neobsahuje chladič CPU.

Okrem tohto náročného procesora dostanete aj kód kupónu AMD na 1 mesiac členstva Xbox Game Pass pre PC doručený e-mailom. V skutočnosti AMD používa vydanie Halo Infinite na pomoc pri propagácii CPU ako najlepšieho produktu CPU pre najnovšie vydanie Halo.

Tento zväzok je momentálne v predaji za 339 USD a je aktívny od 21. novembra 2021 do 4. decembra 2021.

AMD Ryzen 9 5900X 12-jadrový 24-vláknový desktopový procesor ALEBO AMD Ryzen 9 5950X 16-jadrový 32-vláknový desktopový procesor + Xbox Game Pass pre PC Členstvo na 1 mesiac AMD kód kupónu (e-mailové doručenie)

Oba balíky CPU AMD Ryzen 9 ponúkajú podobné možnosti, ale CPU sú jediným najväčším rozdielom medzi týmito dvoma balíkmi AMD Ryzen 9. Prvý balík obsahuje 12-jadrový procesor AMD Ryzen 9 5900X s 24 vláknami, frekvenciou 3,7 GHz – 4,8 GHz a celkovou vyrovnávacou pamäťou 70 MB. Tento procesor je tiež pripravený na PCIe 4.0 a ponúka tiež kupónový kód AMD pre Xbox Game Pass na 1 mesiac členstva AMD doručený e-mailom. Opäť s týmto balíkom nedostanete chladič CPU.

Druhý balík procesorov AMD ponúka 16-jadrový 32-vláknový procesor AMD Ryzen 9 5950X – menší krok v porovnaní s predchádzajúcim balíkom – ponúka frekvenciu procesora 3,4 GHz – 4,9 GHz a celkovú vyrovnávaciu pamäť 72 MB. Opäť nie je súčasťou balenia žiadny chladič CPU, ale je k dispozícii 1-mesačný Xbox Game Pass pre PC prostredníctvom AMD Rewards.

Môžete získať Balík CPU AMD Ryzen 9 5900X za 509 dolárov alebo viac Balík CPU AMD Ryzen 9 5950X za 729 $, z ktorých boti sú v predaji počas obdobia predaja od 21. 11. 2021 do 4. 12. 2021.

Stolové procesory AMD Ryzen 5000 Series poskytujú bezkonkurenčný výkon s najmodernejšími technológiami, vrátane Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive. Chcieť viac? Získajte maximálnu šírku pásma grafiky a úložiska s PCIe 4.0. Chladné pod tlakom, tieto procesory pokračujú v tradícii AMD Ryzen výnimočnej 7nm architektúry výkonu na watt.

Konfigurácia a prispôsobenie vášho zariadenia nebolo nikdy jednoduchšie. Stolné procesory AMD Ryzen 5000 Series je možné vložiť do základných dosiek AMD 500 Series jednoduchou aktualizáciou systému BIOS. Sú tiež pripravené na vylepšenie a vyladenie pomocou Ryzen Master.

Chcete skočiť do hry rýchlejšie? Stiahnite si AMD StoreMI a získajte úložisko HDD s rýchlosťou SSD.

Aký lepší spôsob, ako nadviazať na balík AMD s chladičmi CPU EVGA, ktoré sú momentálne v predaji?

Chladiče CPU EVGA

Prvým z nich je tekutý chladič CPU EVGA CLC 360 mm všetko v jednom RGB LED, momentálne v predaji za 89,99 dolárov a to len do vypredania zásob. Tento kvapalinový chladič EVGA má maximálny priemer ventilátora 4,72″ a plný medený vodný blok, ktorý vytvára efektívne chladenie ťahaním tepla z vášho procesora do chladiča. Produkuje až 559,7 galónov za minútu maximálneho prietoku vzduchu s rýchlosťou až 2400 otáčok za minútu, ale udržiavať tichú hladinu hluku 39,9 dB(A). S teflónovými nano ložiskami môžete zaručiť, že životnosť chladičov CPU EVGA prekoná konkurenciu. Pridanie prémiových hadičiek s objímkou ​​a plne kontrolovanej RGB LED poskytuje hladký a elegantný vzhľad s veľmi moderným dizajnom .

Druhým chladičom CPU EVGA v predaji je Kvapalný chladič CPU EVGA CLC 280, ktorý je momentálne v predaji za 79,99 $ do vypredania zásob. CLC 280 využíva rovnakú technológiu teflónového nano ložiska, ktorá umožňuje dlhotrvajúcu životnosť radu chladičov CPU EVGA, má maximálny priemer ventilátora 5,51″ a produkuje 849 galónov za minútu maximálneho prietoku vzduchu. Podobne ako možnosť CLC 360 mm beží pri rýchlosti 2200 ot./min. a úžasných 39,5 dB(A) hladiny hluku.Tento kvapalinový chladič od EVGA je v súlade s predchádzajúcim s prémiovými hadicami a medeným vodným blokom.

Napájacie zdroje EVGA

Nasledujúce napájacie zdroje EVGA sú v predaji a do vypredania zásob, preto si jeden alebo viac vyberte hneď, kým je výpredaj aktívny.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.