Uncharted: Legacy of Thieves Collection Hodnotenie ESRB naznačuje, že sa blíži oznámenie dátumu vydania

Uncharted: Legacy of Thieves Collection bola hodnotená ESRB, čo naznačuje blížiaci sa dátum vydania.

Zbierka, ako bolo odhalené v septembri, bude zahŕňať Uncharted 4: A Thief’s End a Uncharted: The Lost Legacy. The zhrnutie hodnotenia očividne neprezrádza nič nové o týchto dvoch hrách, keďže sú na PlayStation 4 dostupné už nejaký čas. Hodnotenie ESRB prichádza po austrálskom hodnotení zo začiatku tohto mesiaca.

Budúcoročná kolekcia Uncharted Legacy of Thieves pre PS5 a PC získala austrálske hodnotenie

Toto je kolekcia dvoch akčných dobrodružných hier z franšízy Uncharted. Hráči prevezmú úlohy Nathana Drakea a Chloe Frazier, prieskumníkov, ktorí hľadajú cenné artefakty a zároveň odrážajú zloduchov. Z pohľadu tretej osoby hráči skúmajú ruiny, zbierajú poklady a bojujú s nepriateľskými vojakmi a inými ľudskými postavami. Postavy používajú na vzájomné útoky pištole, guľomety, brokovnice, granáty a čepele; Boj je zvýraznený realistickou streľbou, veľkými výbuchmi a efektmi striekajúcimi krv. Niektoré oblasti umožňujú hráčom využívať stealth takedowny a/alebo útoky na blízko (napr. pukanie krkom, boj päsťou, boj s mečom) na zneškodnenie nepriateľov. Niekoľko sekvencií zobrazuje postavy, ktoré sú bodnuté alebo bité palicami; niektoré scény zobrazujú mŕtvoly alebo zranené postavy s krvavou kožou/oblečením. V priebehu hry je možné vidieť postavy fajčiť cigarety alebo cigary; niekoľko scén zobrazuje postavy pijúce fľaše piva alebo poháre škótskej. V dialógu sa objavia slová „sh*t“ a „a*shole“.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection vychádza začiatkom roka 2022 na PC a PlayStation 5. Budeme vás informovať o dátume vydania kolekcie hneď, ako sa objavia ďalšie novinky, takže sledujte všetky najnovšie správy.

Tento úplne nový remastrovaný balík obsahuje Uncharted 4: A Thief’s End, v ktorom Nathan Drake hľadá dlho stratený poklad kapitána Averyho a vydáva sa na posledné ďaleké dobrodružstvo naprieč džungľami Madagaskaru do dávno stratenej pirátskej kolónie Libertalia. Zahŕňa aj Uncharted: The Lost Legacy, ktorý zaznamenáva úskoky Chloe Frazer, keď sa z Nathanovho šialenca stáva hrdinom. Chloe si za pomoci renomovanej žoldnierky Nadine Rossovej odváža cestu na indický Západný Ghát, aby našla zlatý kel Ganesha.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection bude k dispozícii začiatkom roka 2022 pre PS5. PC verziu vyvíjajú naši partneri v Iron Galaxy a vyjde krátko po verzii PS5. Netreba dodávať, že sme veľmi nadšení, že viac hráčov dostane príležitosť stretnúť sa (a zamilovať sa do nich) Nathana, Chloe, Nadine a zvyšok hereckého obsadenia v zbierke Legacy of Thieves.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.