PC verzia Monster Hunter Rise bude aktuálna s verziou Switch

PC verzia Monster Hunter Rise bola nedávno potvrdená, že je na rovnakej úrovni ako verzia pre Nintendo Switch, pokiaľ ide o aktualizácie a zmeny v kvalite života. V skutočnosti sa celkový obsah pre PC verziu úplne synchronizuje s vydaním Switch do konca februára 2022. Hoci obsah bude nakoniec spustený súčasne pre obe platformy, Capcom uviedol, že nie je schopný implementovať cross-save a cross-play. medzi vydaním PC a Switch.

Monster Hunter Rise na PC bude obsahovať všetky príšery a príbehové rozšírenia z dvoch doterajších veľkých aktualizácií hry. Bude obsahovať aj všetky eventové úlohy a odmeny až po spomínanú verziu. Inými slovami, PC verzia bude mať prístup k obsahu z crossoverov, ako sú Ghosts n’ Goblins, Street Fighter, Monster Hunter: Stories 2, Okami a najnovší crossover so Sonic The Hedgehog.

Devil May Cry 5 predstavený spustený na Steam Deck v novom videu

Capcom to oznámil na stránke hry na Twitteri, ktorú si môžete pozrieť nižšie:

Steam verzia Monster Hunter Rise však bude mať niekoľko nových funkcií, ktoré nie sú dostupné na verzii Nintendo Switch. Medzi takéto funkcie patria pokročilé nastavenia grafiky, podpora rozlíšenia až 4K, hlasový rozhovor, optimalizované ovládanie klávesnice a myši a podpora ultraširokého displeja.

Nedávno sme mali možnosť zažiť niektoré z grafických vylepšení prinesených do Monster Hunter Rise v našej ukážke dema hry. PC verzia Monster Hunter Rise bude tiež obsahovať podporu zobrazenia HDR, neobmedzenú snímkovú frekvenciu a ďalšie. Ak chcete vedieť, či váš počítač spĺňa systémové požiadavky alebo nie, odporúčame vám prečítať si článok, ktorý sme na túto tému napísali.

Monster Hunter Rise umožňuje hráčom loviť sólo alebo s priateľmi, aby získali odmeny, ktoré môžu použiť na výrobu obrovského množstva zbraní a brnení. Úplne nové herné systémy, ako je vysoko letiaci ‘Wire Action’ a váš psí spoločník ‘Palamute’ pridajú vzrušujúce nové vrstvy do už aj tak robustného boja, ktorým je Monster Hunter známy. Hra je momentálne dostupná na Nintendo Switch.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja