PIONER Developer GFA je najnovšie štúdio s investíciou Tencent

Ruský vývojár GFA Games, ktorý momentálne pracuje na MMOFPS PIONER, dnes oznámil, že Tencent investoval do spoločnosti a získal menšinový podiel v tomto procese.

Spoluzakladateľ GFA Games Aleksandr Nikitin uviedol vo vyhlásení:

Honor of Kings: World je akčná RPG s otvoreným svetom od spoločnosti Tencent Games

So zdrojmi a priemyselnými skúsenosťami Tencent očakávame, že budeme schopní posunúť sa dopredu a dokončiť PIONER rýchlejšie a prilákať ešte viac talentov. Sme radi a vďační, že naša vízia herného sveta a vývojový vektor PIONER sú tak úzko spojené s Tencent’s.

GFA Games, založená vývojármi, ktorí predtým pracovali na tituloch ako STALKER 2, Atomic Heart, Kings Bounty, Metro Exodus a Orange Cast, sa teraz snaží zvýšiť počet svojich zamestnancov o sieťových inžinierov, špecialistov na animáciu a umelcov. Cieľom štúdia je vydať PIONER budúci rok.

Tu je prehľad hry od jej tvorcov:

V PIONER vystupujete ako bývalý pracovník, ktorý prežije vo svete po technologickej katastrofe. Sovietsky ostrov izolovaný od pevniny rozsiahlou technogénnou anomáliou. Takže teraz máte dva hlavné ciele: nájsť (a zachrániť) svojich kamarátov a preskúmať mystickú stanicu MOGILNIK.

PIONER je akčná MMORPG hra, kde je vaším hlavným cieľom prežitie a prieskum. Tajné sovietske podzemné továrne, stroje a laboratóriá; opustené osady, ktoré obývali škodcovia a mutanti. Ostrov sa vám rúca pred očami, dokážete prežiť a zachrániť obyvateľstvo?

Kľúčové vlastnosti hry:

– USPOKOJUJÚCI BOJOVÝ SYSTÉM, HLBOKÁ POSTAVA A ÚPRAVA ZBRANÍ

Náš systém prispôsobenia zbraní, ktorý je vhodný pre rôzne herné štýly, vám umožňuje výrazne zmeniť výkon zbrane a poskytuje neuveriteľnú flexibilitu.

Môžete vytvárať alebo drancovať prílohy pre zbrane a remeselné zbrane samotné v remeselných podmienkach (pomocou pracovného stola) a dokonca používať artefakty alebo energetické anomálie ako zdroj alebo detaily.

– PROGRESIA POSTAVY.

Úroveň vplyvu (IL) sú v PIONER prezentované ako odraz hráčskeho napredovania. Úroveň vplyvu neovplyvňuje štatistiky postavy a nezlepšuje bojové schopnosti postavy. namiesto toho IL poskytuje prístup k novým dodávateľom zbraní, zadávateľov úloh a cennejším predmetom. Hráči môžu získať Úrovne vplyvu rôznymi spôsobmi, ako je splnenie úloh alebo línií úloh a obchodovanie / pašovanie.

– UNIKÁTNE NASTAVENIE

Uzavretý sovietsky ostrov izolovaný technogénnou katastrofou zahŕňajúcou záhadný anomálny zdroj energie, ktorý ešte nedávno používal Sovietsky zväz na udržiavanie obrovskej siete dizajnérskych kancelárií, bunkrov a laboratórií.

– PvE-FOCUS

Najdôležitejšími časťami hry sú prieskum otvoreného sveta, príbeh, misie frakcií a RAIDY. Môžete buď preskúmať rozsiahle otvorené oblasti s cudzincami; bojujte so smrteľnými nepriateľmi v RAIDS (ktoré sa podobali lineárnejším miestam) so svojimi priateľmi; alebo odhaľte príbeh tohto tajného sovietskeho ostrova.

– PvP.

V špeciálnych oblastiach nazývaných Prázdne krajiny, ktoré sú roztrúsené po celom ostrove, je odkryté množstvo cenných zdrojov a nebezpečných tajomstiev sovietskej armády. Bojujte proti najsmrteľnejším tvorom s ostatnými preživšími (alebo proti nim). Preskúmajte najnebezpečnejšie oblasti ostrova a nájdite jedinečné a cenné vybavenie.

– SYSTÉM FRAKCIÍ

V Pioneri sa môžete pripojiť k rôznym frakciám (celkom 4), aby ste dokončili ich frakcie questov. Môžete robiť rozhodnutia, ktoré môžu zmeniť koniec hry alebo situáciu v konkrétnej frakcii alebo oblasti.

– SIMULÁCIA ŽIVOTA

Denná doba ovplyvňuje správanie najhranejších nehrateľných postáv. Napríklad divé zvieratá a mutanti sú veľmi aktívni počas dňa a najnebezpečnejší tvor v hre, LESHIY, ktorý chodí loviť výlučne v noci.

Pokiaľ ide o Tencent, je to len posledný z mimoriadne dlhého zoznamu investícií a akvizícií čínskeho giganta. Len tento mesiac získali menšinový podiel v Playtonicu a väčšinový podiel v Wake Up Interactive. Tencent však čelí veľkým problémom aj vo svojej vlasti ako čínske ministerstvo priemyslu a informačných technológií nedávno pozastavila možnosť spoločnosti aktualizovať existujúce aplikácie alebo spúšťať nové.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja