Shin Megami Tensei V Ďalšia aktualizácia na zavedenie nových možností jasu fotoaparátu a obrazovky a ďalšie

Na novej aktualizácii Shin Megami Tensei V sa pracuje, potvrdil dnes Atlus oficiálna japonská stránka.

Nová aktualizácia, ktorá bude zverejnená v zatiaľ nepotvrdenom dátume, predstaví nové možnosti jasu fotoaparátu a obrazovky na prieskum v teréne, ako aj ľahké vylepšenie pre Demon’s King Castle: 3rd Stratum umiestnenie.

Shin Megami Tensei V je teraz plne hrateľný na PC prostredníctvom emulátorov

Oficiálne anglické poznámky k pripravovanej aktualizácii sa ešte musia zdieľať. Strojovo preložené poznámky nájdete nižšie.

  • Voliteľné pridanie funkcie
    • Nastavenie uhla pohľadu kamery / jasu obrazovky v teréne
  • Znížený počet trikov pre nepretržité skoky po dračej žile „Cidor Maou Castle 3rd Floor Corridor“
  • Ďalšie drobné opravy

Shin Megami Tensei V patrí medzi najlepšie hry na hranie rolí vydané tento rok. Aj keď bojový vzorec nezaznamenal dramatické zmeny, nový prístup k prieskumu spôsobuje, že hra sa nepodobá žiadnemu inému predchádzajúcemu vstupu v sérii, ako som zdôraznil vo svojej recenzii.

Vďaka novému prístupu k prieskumu a mimoriadne solídnej hrateľnosti, Shin Megami Tensei V majstrovsky vyvažuje inováciu a tradíciu a ponúka vynikajúci zážitok z JRPG. Aj keď technické problémy môžu prekážať, kvalita hry je taká vysoká, že väčšina z nich bude ochotná ich obísť, pretože Shin Megami Tensei V je jedným z najlepších diel v sérii a jedným z najlepších JRPG vydaných v roku 2021.

Shin Megami Tensei V je teraz k dispozícii na Nintendo Switch po celom svete.

Keď strašná vražedná scéna v modernom Tokiu zablokuje nášmu hrdinovi cestu domov, neplánovaná obchádzka ho zanechá pochovaný a v bezvedomí.

Prebúdza sa v novom Tokiu, pustatine spustošenej apokalypsou, ktorá sa teraz volá Da’at… ale skôr, než si krvilační démoni môžu vyžiadať jeho život, objaví sa záchranca a zjednotia sa, aby sa stali mocnou bytosťou, ani človekom ani démonom: Nahobinom.

S novoobjavenou silou sa hlavný hrdina vydáva cez Da’at, tajomnú ríšu plnú mýtických božstiev a démonických tyranov v neustálom konflikte o prežitie.

Pri hľadaní odpovedí si hlavný hrdina musí raziť svoju vlastnú cestu v boji medzi svetlom a tmou, aby diktoval osud sveta.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja