Apple pracuje na opustenej nabíjačke AirPower a bezdrôtovom nabíjaní s dlhým dosahom, viac

Apple sa vzdal svojich plánov uviesť na trh bezdrôtovú nabíjaciu podložku AirPower, ktorá bola schopná nabíjať viacero zariadení. Spoločnosť videla vývojové výzvy a nakoniec sa rozhodla vzdať sa toho po niekoľkých údajných dátumoch spustenia. Zdá sa však, že spoločnosť stále pracuje na spustení nabíjačky podobnej AirPower, ktorá by nabíjala viacero zariadení. Okrem toho Apple pracuje aj na bezdrôtovom nabíjaní s dlhým dosahom a reverznom nabíjaní. Prejdite nadol a prečítajte si ďalšie podrobnosti o danej téme.

Apple by mohol uviesť na trh bezdrôtovú nabíjačku podobnú AirPower, ktorá tiež pracuje na bezkontaktných riešeniach bezdrôtového nabíjania s dlhým dosahom

V jeho najnovšom Zapnúť newsletterMark Gurman z Bloombergu opakuje, že Apple stále pracuje na nabíjacej podložke podobnej AirPower, ktorá bude schopná nabíjať viacero zariadení, ako sú iPhone, AirPods a Apple Watch. Apple oznámil AirPower v septembri 2017 spolu s iPhone 8 a iPhone X. Apple mal spustiť nabíjaciu podložku AirPower niekedy v roku 2018, ale dátumy boli predĺžené kvôli problémom s vývojom. Zdá sa, že spoločnosť Apple zrušila tento produkt v marci 2019.

Ako vytvoriť neobmedzenú dočasnú iCloud zálohu vášho iPhone zadarmo

Po zrušení spoločnosť Apple spustila technológiu MagSafe so spustením série iPhone 12. Spoločnosť Apple uviedla na trh príslušenstvo MagSafe Duo, ktoré dokáže nabíjať iPhone a Apple Watch bezdrôtovo v tandeme. Ak je správa týkajúca sa nabíjačky podobnej AirPower pravdivá, Apple poskytne používateľom možnosť nabíjať tri zariadenia súčasne. Môžete si tiež pozrieť funkčný prototyp nabíjacej podložky AirPower.

Nabíjacia podložka Apple AirPower a nabíjanie na veľké vzdialenosti

Gurman verí, že Apple hľadá aj riešenia technológie bezkontaktného nabíjania. Spomína, že Apple pracuje na „zariadenia na bezdrôtové nabíjanie na krátke a dlhé vzdialenostiOkrem toho je tiež presvedčený, že Apple si predstavuje budúcnosť, v ktorej sa budú môcť všetky hlavné zariadenia navzájom nabíjať. Znamená to, že iPad by mohol nabíjať iPhone a iPhone môže nabíjať Apple Watch alebo AirPods. Okrem toho je Apple tiež uviedla, že pracuje na reverznom bezdrôtovom nabíjaní. Zatiaľ čo série iPhone 12 a iPhone 13 ponúkajú možnosť spätného bezdrôtového nabíjania batérie MagSafe, spoločnosť túto funkciu nepovolila pre iné zariadenia.

Toto je všetko, ľudia. Hneď, ako budeme mať ďalšie informácie, poskytneme ďalšie podrobnosti o tejto téme. Podeľte sa s nami o svoje cenné poznatky v sekcii komentárov nižšie.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.