Apple predstaví AR Headset v roku 2022, ale nebude ľahko dostupný

Náhlavná súprava Apple AR je jedným z najočakávanejších zariadení spoločnosti, o ktorých sa len hovorí. Rok 2021 je takmer za nami a podľa najnovšej správy by sme sa mohli dočkať spustenia AR headsetu Apple budúci rok. AR headset bude ďalšou veľkou vecou spoločnosti od uvedenia Apple Watch. Prejdite nadol a prečítajte si ďalšie podrobnosti o scenári.

Apple AR Headset bude ohlásený v roku 2022, ale bude chvíľu trvať, kým ho zákazníci dostanú do rúk

Správu zdieľa Mark Gurman z Bloombergu, ktorý píše v najnovšom vydaní denníka Zapnúť newsletter že Apple plánuje uviesť svoj AR headset na trh v roku 2022. Gurman však zároveň uvádza, že pre zákazníkov nebude ľahké dostať sa k produktu. Je to to isté, čo sa stalo pri uvedení iPhone, iPad a Apple Watch. To znamená, že keď je ohlásený nový produkt, nejaký čas trvá, kým ho zákazníci dostanú do rúk.

Apple pracuje na opustenej nabíjačke AirPower a bezdrôtovom nabíjaní s dlhým dosahom, viac

Očakávam, že medzera medzi predstavením prvých slúchadiel Apple – naplánovaným už na budúci rok – bude veľká a možno konkurovať pôvodným hodinkám Apple Watch.

Prvá náhlavná súprava od Apple bude mať zložitý, nákladný dizajn, doplnený o vymeniteľné šošovky. Spoločnosť bude pravdepodobne musieť spolupracovať s vládami na celom svete na možných šošovkách na predpis a spolupracovať s mnohými výrobcami na zložitých technológiách, ktoré ani jedna strana predtým nedodala.

Bude to chvíľu trvať a spoločnosť Apple bude chcieť mať takúto prelomovú novú kategóriu na očiach verejnosti, kým ju vystaví riziku úniku, keď sa dostane do rúk ďalších zamestnancov a partnerov spoločnosti Apple, ktorí do nej budú musieť pred vydaním prispieť.

Podľa Marka Gurmana trvalo uvedenie hodiniek Apple Watch na trh 227 dní po ich oznámení. Apple AR headset je jedným z najviac medializovaných produktov a záujem vzrástol. Ming-Chi Kuo sa tiež podelil o podrobnosti o AR náhlavnej súprave Apple, pričom uviedol, že produkt bude predstavený v 4. štvrťroku 2022. Analytik tiež poukázal na to, že AR headset bude poháňaný procesorom s rovnakým výpočtovým výkonom ako Mac.

Toto je všetko, ľudia. Aký je váš názor na túto tému? Tešíte sa na nový produkt Apple? Dajte nám vedieť svoje myšlienky s nami v sekcii komentárov nižšie.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja