Finálna beta verzia Guild Wars 2: End of Dragons prichádza 30. novembra

Guild Wars 2: End of Dragons sa čoskoro dostane do svojej poslednej beta fázy a začne zajtra, 30. novembra. Beta verzia hry End of Dragons pobeží od 30. novembra a skončí sa 3. decembra, takže hráči majú možnosť hrať so všetkými deviatimi elitnými špecializáciami rozšírenia spolu. Okrem toho si budú môcť prvýkrát vyskúšať obliehaciu korytnačku, ťažkopádnu kooperatívnu bojovú horu End of Dragons.

ArenaNet zverejnil nový trailer predstavujúci špecializácie, ktoré budú k dispozícii a môžete si ho pozrieť nižšie. Každá nová elitná špecializácia poskytuje nový zvrat v jadre Guild Wars 2 povolania, čím sa otvárajú nové herné možnosti a zároveň skúmajú nové spôsoby vyjadrovania hráčov prostredníctvom nových zručností a schopností.

Guild Wars 2: End of Dragons Datované na február 2022, pridá Fishing and the Realm of Cantha

Obliehacia korytnačka je mohutné stvorenie, ktoré obsahuje skokanské trysky, ktoré jej umožňujú zdvihnúť obrovskú masu do neuveriteľných výšok. Zatiaľ čo jeden hráč môže túto korytnačku pilotovať, druhý hráč môže naskočiť do sedadla strelca a odpáliť salvu z korytnačích zastrašujúcich nefritových technologických kanónov. Vodič a strelec nasadením vzdušného nárazu spôsobia poškodenie nepriateľov môžu spolupracovať, aby munícia prúdila a nepriatelia v celej Tyrii sa chveli na svojej dunivej ceste.

Ak chcete vidieť obliehanú korytnačku v akcii, nižšie si môžete pozrieť trailer s jej predstavením:

ArenaNet a NCSOFT budú aj naďalej odhaľovať viac o expanzii na svojich Trhnutie a YouTube kanálov prostredníctvom série živých prenosov, pričom v prvých mesiacoch roku 2022 je pripravených mnoho ďalších prekvapení. Guild Wars 2: End of Dragons má vyjsť vo februári 2022.

Ďalšou novinkou, SEGA a vývojár Relic Entertainment oznámili bezplatný Pre-Alpha test pre svoju nadchádzajúcu hru Company of Heroes 3. Pre-Alpha sa má začať zajtra cez Steam od 9:00 PT / 17:00 GMT. V súčasnosti je však k dispozícii predbežné stiahnutie hry.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja