Tales of Arise Nové rady prieskumu pri remasteroch novej série

Nový online prieskum Tales of Arise, ktorý spustila spoločnosť Bandai Namco, naznačuje, že v budúcnosti by mohli prísť ďalšie remastery série.

Prieskum, ktorý možno nájsť tu, pýta sa používateľov, ktorú hru by si chceli zahrať v remastrovanej verzii. Možnosti zahŕňajú viacero položiek v sérii, ako je tá úplne prvá, Tales of Phantasia, Tales of the Abyss a Tales of Xillia 1 a 2.

Green Man Gaming Black Friday: Lepšie ponuky ako Steam na Elden Ring, RE Village, viac

Okrem toho sa prieskum pýta, ktoré hry Tales by si používateľ želal vydať v Európe. Medzi možnosti patria Tales of Destiny, Tales of Destiny 2, Tales of Rebirth, Tales of Legendia, ktoré sa nikdy oficiálne nedostali do Európy na PlayStation 2, a Tales of Innocence, pravdepodobne odkazujúce na remake PlayStation Vita, ktorý je k dispozícii iba v Japonsku.

Keďže Tales of Arise je celosvetovo taký úspešný, nie je prekvapujúce, že Bandai Namco môže udržať tempo s novými remastrami. Keďže sa vydavateľstvo pýta hráčov na ich názory na vec, zrejme ešte nejaký čas neuvidíme žiadneho z nich.

Tales of Arise je teraz celosvetovo k dispozícii na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One. Viac informácií o hre nájdete v mojej recenzii.

Byť verný a zároveň inovovať niektoré zo základných prvkov série je najväčším úspechom Tales of Arise. Aj keď je to len bojová mechanika, ktorá je odlišná, Bandai Namco odviedlo skvelú prácu pri riešení niektorých kritik predchádzajúcich položiek v sérii a položilo solídny základ pre budúce inovácie. Na konci dňa, Tales of Arise možno nie je najlepším vstupom do série, ale dosť sa k tomu približuje.

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.