V roku 2022 sa zameriame na vylepšenia funkcií snímania série Xbox

Zatiaľ čo ovládače série Xbox obsahujú špecifické tlačidlo na snímanie snímok obrazovky a záznamu, funkcia Game DVR nie je ani zďaleka ideálna, ako fanúšikovia Xboxu veľmi dobre vedia.

V rozhovore pre podcast Iron Lords, Jason Ronald (riaditeľ programového manažmentu v Xboxe) uznal, že tím Xboxu v tejto oblasti neurobil taký pokrok, ako by si želal, no sľúbil, že budúci rok urobí viac.

Xbox Series S víťaz veľkého čierneho piatku podľa skorej analýzy

Určite poviem, že Game DVR je jediná oblasť – zachytávanie a zdieľanie skúseností – v ktorej by som si želal, aby sme tento rok dokázali urobiť väčší pokrok, ako sme boli schopní. Je to pre nás určite priorita. Určite počujeme spätnú väzbu. Urobili sme nejaké zmeny a urobili sme nejaké vylepšenia v spoľahlivosti a kvalite záberov, ale vieme, že tu máme stále čo robiť. Takže to je pre nás určite priorita a niečo, v čom budeme pokračovať. Najlepšia vec, ktorú môžem odporučiť, je, ak nie ste v kruhoch Insider, vstúpte do kruhov Insider, aby sme tak, ako budeme prinášať nové schopnosti, prinášali nové vylepšenia…Chceme, aby táto spätná väzba vedela, kde ‘Stretávame sa s barom a kde sa nestretávame s barom.

Ale určite, vypočuté posolstvo, a ako som povedal, zachytávanie je určite oblasťou, v ktorej by som si želal, aby sme tento rok dokázali dosiahnuť väčší pokrok, ako sa nám podarilo, ale určite to bude priorita pre rok 2022.

Anketári sa tiež pýtali, či Xbox niekedy pridá niečo ako platinové trofeje PlayStation. Tu je Ronaldova odpoveď:

Čo sa týka úspechov, určite sme počuli aj túto spätnú väzbu. Úspechy sú zaujímavé, len z pohľadu každého, kto hrá hry inak.

Naozaj premýšľame o tom, ako odmeňujeme ľudí, aby hrali tak, ako chcete, a hry, ktoré chcete? Niektorí hráči jednoducho radšej hrajú multiplayer. Čo robíme, aby sme ich odmenili alebo ukázali pokrok? Iní hrajú veľa rôznych hier. Ako rešpektujeme túto investíciu? Potom sú tu dokončovatelia ako ja, ktorí naozaj chcú ísť do hry a dokončiť všetko v rámci tejto hry. Je to teda rovnováha a určite je to oblasť, na ktorú sme počuli nejakú spätnú väzbu. Dnes nie je čo oznamovať, ale pri pohľade na cestu pred nami je to pre nás určite najdôležitejšie.

Ste viac nadšení z vylepšenia snímania alebo z vylepšenia výsledkov, fanúšikovia Xboxu?

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.