United Label/CI Games Giveaway – Sniper Ghost Warrior Contracts 2 a ďalšie

Poľská herná spoločnosť CI Games a jej nezávislé vydavateľstvo United Label oslovili Wccftech, aby zorganizovali darček pre hry Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Röki, Eldest Souls a Tails of Iron.

Darček je štruktúrovaný v sérii žrebovaní, z ktorých jedna je venovaná každej hre. Zapojiť sa budete môcť odteraz až do budúcej nedele, kedy sa súťaže uzavrú a náhodne vyberieme výhercov, dvoch do každej tomboly.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sme preskúmali, keď bol uvedený na trh v júni minulého roka, takže nižšie uvádzame zhrnutie tohto článku. Pri ostatných hrách v tomto darčeku United Label/CI Games sme použili oficiálny popis hry.

Veľa štastia!

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je jedna z najlepších hier na svete na správne odstreľovanie, v to pevne verím. Zdá sa však, že CI Games sa takmer boja nechať hru vyniknúť, až príliš často vás vzdialia od ostreľovania, akcie, podľa ktorej je hra pomenovaná. Okrem toho hra vykazuje niekoľko problémov, ako napríklad úplne hlúpu AI a sem-tam pár chýb. Je to škoda, pretože sú tu dobré otvorené oblasti, v ktorých sa dá pohybovať, zmluvy vám umožňujú používať mozog a naplánovať dokonalý zásah a všetko to vyzerá skvele, kým ste na svojej ceste stať sa najlepším tvorcom krviprelievania na svete.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 (Severná Amerika) Giveaway

Röki, inšpirovaná škandinávskym folklórom, je strhujúcim výpravným dobrodružstvom, ktoré sleduje odvážnu Tove na ceste do zvláštneho a fantastického sveta, aby zachránila svoju rodinu. Hráči budú skúmať strašidelné lesy a opustené hrady, stretávať sa s prastarými príšerami a odhaľovať temné tajomstvá.

Röki darček k sérii Xbox

Eldest Souls je brutálny boss zhon podobný duším odohrávajúci sa v obrovskej, labyrintovej Citadele, ktorá sa hemží pomstychtivými božstvami, ktoré na svet rozpútali ničivú spúšť. Hráči si prispôsobia jedinečné schopnosti a zostavy, aby im pomohli v epických bitkách a odhalili temnú pravdu za pomstou starých bohov.

Najstaršie duše PC Steam Giveaway

Tails of Iron, rozprávaný Dougom Cocklom (hlas Geralta z Rivie z hernej série Zaklínač), je akčná RPG, ktorá sleduje príbeh Redgiho, dediča Rat Throne, ktorý sa musí vydať na nebezpečnú výpravu, aby sa postavil nepriateľovi. invázia klanu žab. Hráči preskúmajú krásne, ručne kreslené biómy, pokúsia sa o nemilosrdne náročný boj a budú vykonávať brutálne popravy.

Rozdávacia cena Tails of Iron PC Steam

Published
Categorized as Správy

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.