Tales of Destiny 2 Projekt anglických fanúšikovského prekladu Nová aktualizácia potvrdzuje, že preklad je úplne dokončený, úpravy 70 % dokončené

Anglický fanúšikovský prekladateľský projekt Tales of Destiny 2 od Lumina Tales robí vynikajúci pokrok a už je veľmi blízko k vydaniu.

V novom príspevku na oficiálnej stránke tímu bolo potvrdené, že preklad je úplne hotový a úpravy sú dokončené na 70 %.

Grafika Tales of Arise Atmsopheric Shaders bude použitá v budúcich hrách, ale nie v remake

Teraz sa pravdepodobne pýtate, čo to presne znamená a čo bude nasledovať. Znamená to, že preklad prvého prechodu hry je dokončený – každý kúsok japonského textu v hre teraz existuje v angličtine, od ponúk, scén a scenára hlavného scenára až po minihry, cutscény a kvízy. Všetko. Ďalšie kroky budú zahŕňať zvyšok úprav, ktoré je potrebné vykonať pre tento text, opätovné vloženie a interné testovanie samotnej opravenej hry. Počas tejto testovacej fázy budeme hľadať chyby a zostávajúce typografické chyby, ako aj kontrolovať preklad v kontexte.

The Lumina Tales tiež poskytli niekoľko ďalších informácií o procese, ktorý prešiel do prekladu Tales of Destiny 2. Všetko nájdete na Webová stránka Lumina Tales.

Tales of Destiny 2, ktorú si nemožno pomýliť s Tales of Eternia, ktorá bola na Západe uvedená ako Tales of Destiny 2, bola pôvodne vydaná v roku 2022 na PlayStation 2, predtým ako bola prenesená na PlayStation Portable v roku 2007. Hra, ktorá bola nikdy neprinesené na Západ, je priamym pokračovaním Tales of Destiny, v hlavnej úlohe so Stahnovým a Rutein synom Kyleom, ktorý cestuje po svete spolu so záhadným dievčaťom menom Reala, aby opäť zachránili svet.