Gucci a FACEIT sa spojili a vytvorili akadémiu eSports Gaming Academy

Partnerstvá so značkami nie sú v hernom priemysle ničím novým, to je evidentné. Coca-Cola a SCUF sa nedávno spojili, aby vydali ovládače a klávesnice s tematikou Coca-Cola Byte, ako aj variant náhlavnej súpravy. Dnešné vyhlásenie o partnerstve je však… No, neskutočný ani to nezačne presne opisovať. Ide o partnerstvo medzi Gucci a FACEIT.

Gucci je značka oblečenia a doplnkov, ktorá má s týmto odvetvím veľmi málo spoločného (okrem bezplatného vystúpenia DLC v Hot Wheels Unleashed), a predsa z ničoho nič, oznamujú Gucci Gaming Academy. Neboli by ste sami, kto si myslí, že je to zvláštne. Rozhodli sa pre partnerstvo s FACEIT, softvérom na vytváranie zápasov, ktorý hráči Counter-Strike: Global Offensive používajú na súťažné účely.

Gucci vyrobil luxusné puzdro pre AirPods Max a stojí 980 dolárov

Tu je oznamovacia upútavka, o ktorej prisahám, že je skutočná:

Gucci Gaming Academy má podľa tlačovej správy robiť nasledovné:

Navrhnuté tak, aby posilnili mladé talenty e-športu a zároveň vytvorili zdravšie hracie a súťažné prostredie. Vývojový program bol navrhnutý tak, aby poskytoval podporu a zlepšoval mäkké zručnosti – prostredníctvom vyhradených koučovacích sedení a aktivít tímovej práce – a pomáhal ďalšej generácii talentov pre e-športy zvládať rastúce množstvo duševných a fyzických problémov pochádzajúcich z tlaku herného výkonu a online kontrola.

Akadémia sa už spúšťa so štyrmi hráčmi CS:GO FACEIT Pro League a okrem iných faktorov už hľadá ďalších hráčov na základe ich herného výkonu. Hráči sú tiež skúmaní prostredníctvom rozhovorov, aby sa zmerali ich kvality, ako sú ich osobné hodnoty a schopnosť tímovej práce.

Ďalšie poznámky zahŕňajú funkcie a výhody programu, medzi ktoré patria:

Gucci a FACEIT sa spojili a vytvorili akadémiu eSports Gaming Academy

  • Skupinové sedenia facilitované psychológmi, ktorí sa špecializujú na e-športy od Mindwork; témy zahŕňajú „Výkon v strese“, „Ako sa vysporiadať so svetlom reflektorov“, „Tímová práca“ a ďalšie.
  • Individuálne stretnutia so špecializovanými psychológmi, ktorí budú hráčom poskytovať podporu na ich súťažných cestách.
  • Digitálne tréningové plány navrhnuté špeciálne pre každého hráča, dodávané prostredníctvom platformy Gucci Education.
  • Účasť na komunitných zážitkoch koordinovaných prostredníctvom programu Gucci Changemakers Volunteering.
  • Prístup cez FACEIT k profesionálnym trénerom, ktorí poskytnú školenie na zlepšenie výkonu v hre a ponúknu praktické stratégie, ako profesionálne súťažiť pri zachovaní zdravého myslenia.
  • Virtuálne vzdelávacie stretnutia, ktoré vyučujú základy hráčskych zmlúv a osobnej značky.
  • Špičkové herné počítače a monitory pre optimálny výkon a prispôsobený výber elektronických počítačových periférií od Logitech G pre hranie na vysokej úrovni a uľahčenie učenia.
  • Prístup k obrovskej sieti esportov Gucci a FACEIT pre celú kariéru hráčov.

Gucci FACE IT Gaming Academy

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) tiež pomôže spoločnostiam Gucci a FACEIT v tomto úsilí. Poskytnú hráčom psychologický koučing, ktorý im pomôže udržať si to najlepšie zo svojej hry. Ako už bolo spomenuté vyššie, budú pomáhať členom Akadémie. Toto všetko sa robí na uľahčenie prechodu od amatéra k profesionálovi v podobnom duchu ako programy akadémie v tradičných športoch.

Nicolas Oudinot, EVP New Business, a generálny riaditeľ Gucci VAULT povedali nasledovné:

Gucci je v popredí vpádu luxusného priemyslu do sveta hier a ako súčasť našej misie budovať zmysluplné vzťahy s komunitami skutočne autentickým spôsobom sme odhodlaní podporovať nastupujúce generácie hráčov, aby sme im pomohli riadiť výzvy, ktorým môžu čeliť v dôsledku účasti na e-športoch. Základom tejto spolupráce je pochopenie problémov, ktoré sú pre nich relevantné, a učenie sa o nich od ľudí, ktorých sa týkajú.

Ako sa teda môžete pripojiť k tejto novej a úplne skutočnej akadémii? Jediné, čo musíte urobiť, je zúčastniť sa FACEIT’s Pro League (FPL). Pomocou pokročilých analytických nástrojov, FPL kouči každý deň prehľadávajú milióny aktívnych hráčov na platforme FACEIT zo všetkých kútov sveta, aby našli nastupujúce talenty s veľkým potenciálom.

Podľa FACEIT budú hráči v podstate skúmaní prostredníctvom FACEIT matchmakingu. Po preskúmaní budú tréneri iniciovať rozhovory a vykonať ďalšie kontroly na ďalšiu kontrolu talentu. Keď budú hráči vybraní do akadémie, získajú prístup ku všetkým hráčskym výhodám akadémie. V súčasnosti bude podporovaný iba Counter-Strike, ale Gucci Gaming Academy sa v budúcnosti snaží rozšíriť svoj dosah na ďalšie hry.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.