Sony plánuje vyrobiť film Gran Turismo; Momentálne hľadám filmového režiséra Need for Speed

Živé akčné filmy z videohier, budú vychádzať dovtedy, kým sa na ne ľudia budú chodiť pozerať. Niektoré z nich sú úspešné, ako napríklad filmová duológia Sonic the Hedgehog, a iné… nie až tak. To znamená, pamätá si tu niekto na film Need for Speed ​​z roku 2014? nie? Bolo by vám odpustené, pretože to bol ďalší film o videohre, ktorý sa nepodaril, z hľadiska kritikov.

Dnes, v prostredí videohier, sa PlayStation Productions chystá natočiť film po sérii závodných hier Gran Turismo. Gran Turismo bolo pôvodne vydané v roku 1997 na PlayStation a odvtedy séria vytlačila takmer 86 miliónov kusov pre Sony, pričom najnovší počin série vyšiel pred dvoma mesiacmi.

Recenzia Gran Turismo 7 – I’m in Love with My Car [Updated & Score Lowered due to Microtransactions]

Naposledy sa im to podarilo s tohtoročným Nezmapovaný, kde hrá Tom Holland ako hlavný hrdina seriálu Nathan Drake. Tento film bol kriticky ohromujúci, ale divákom sa veľmi páčil. Film bol uvedený na trh počas otváracieho víkendu so zarobenými 44 miliónmi dolárov, pričom celosvetovo skončil na približne 400,8 dolároch.

Späť k projektu Gran Turismo. Je to stále vo veľmi skorom vývoji a jediný skutočne konkrétny detail, ktorý vieme (okrem toho, že existuje), je, že Neill Blomkamp je v súčasnosti sledovaný, aby riadil nadchádzajúci projekt. Mimochodom, preto som položil otázku NFS. Neill Blomkamp je známy filmami ako napr obvod 9ktorá sa veľmi dobre darila kritikom aj publiku.

Sony nerobí Gran Turismo len čo sa týka filmov a televíznych relácií; na ich televíznom seriáli The Last of Us sa stále pracuje, pričom Craig Mazin je pripravený napísať a pôsobiť ako jeho výkonný producent. Máme tiež projekt Twisted Metal v Peacock, v ktorom hrajú herci ako Anthony Mackie, Stephanie Beatriz, Thomas Haden Church a Neve Campbell.

To znamená, že ak sa objavia ďalšie aktualizácie tohto príbehu, určite ich doplníme.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.