Assassin’s Creed Origins beží v takmer konštantnom rozlíšení 4K a 60 FPS na Xbox Series X s novou opravou, nové porovnávacie video odhaľuje

Assassin’s Creed Origins nedávno dostal novú aktualizáciu pre PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S a podľa nového porovnávacieho videa sa zdá, že staršia položka v sérii od Ubisoft funguje lepšie na Xbox Series X ako PlayStation 5.

Nové video, ktoré dal dokopy ElAnalistaDeBits, zdôrazňuje, ako hra beží v takmer konštantnom rozlíšení 4K, na rozdiel od maximálneho rozlíšenia 1620p verzie PlayStation 5, čo je spôsobené nastaveniami PlayStation 4 Pro. Verzia Xbox Series X tiež prichádza s rýchlejším načítaním.

AORUS Model S 12th Mini Gaming PC je o niečo väčší ako konzola Xbox Series X, ale obsahuje desktopové CPU Alder Lake od Intelu a GPU až NVIDIA RTX 3070

– Hra beží v režime spätnej kompatibility. Táto oprava odomkne iba snímkovú frekvenciu až 60 snímok za sekundu na súčasných konzolách.

– PS5 je obmedzené na staršie nastavenia PS4 Pro s maximálnym rozlíšením 1620p.

– Xbox Series X má jasnú výhodu s takmer konštantným rozlíšením 2160p (v testovaných oblastiach som nezískal nižšie čísla).

– Xbox Series S obmedzuje rozlíšenie na 1080p.

– Časy načítania sú rýchlejšie na Xbox Series, ako je obvyklé pre spätne kompatibilné hry v porovnaní s PS5.

Assassin’s Creed Origins je teraz k dispozícii na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Google Stadia po celom svete.

Staroveký Egypt, krajina majestátnosti a intríg, mizne v neľútostnom boji o moc. Odhaľte temné tajomstvá a zabudnuté mýty, keď sa vrátite k jedinému zakladajúcemu momentu: The Origins of the Assassin’s Brotherhood.

KRAJINA, KTORÁ BUDE OBJAVOVAŤ
Plavte sa po Níle, odhaľte tajomstvá pyramíd alebo sa prebojujte proti nebezpečným starodávnym frakciám a divokým zvieratám pri objavovaní tejto gigantickej a nepredvídateľnej krajiny.

KAŽDÝM HRANÍM NOVÝ PRÍBEH
Zapojte sa do viacerých questov a napínavých príbehov, keď sa stretnete so silnými a nezabudnuteľnými postavami, od najbohatších urodzených až po tých najzúfalejších vyvrheľov.

OBJEMTE AKČNÉ RPG
Zažite úplne nový spôsob boja. Ukoristite a použite desiatky zbraní s rôznymi vlastnosťami a raritami. Preskúmajte hlbokú mechaniku postupu a vyskúšajte svoje schopnosti proti jedinečným a silným šéfom.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.