Geoff Keighley hovorí, že Summer Game Fest sa zameria na ohlásené hry; Vyzýva divákov, aby „spravovali svoje očakávania“

Zdá sa, že Geoff Keighley si je vedomý divokých klebiet, ktoré sa šíria v hernej komunite v súvislosti s Summer Game Fest a jeho nadchádzajúcimi odhaleniami. Ako taký venoval nejaký čas tomu, aby v podstate povedal publiku, aby neočakávali príliš veľa ohromujúcich oznámení od tejto show, pretože to nie je na takých akciách, ako je The Game Awards. Ani tu sa nám nestráca irónia.

Tento víkend počas zvukovej relácie Twitter Spaces (prepísané VGC), Keighley povedal, že je „veľmi nadšený“ z obsahu, ktorý bude súčasťou show, ktorá podľa neho bude zahŕňať „masívne hry“ spolu s nezávislými titulmi a novými tímami, ktoré po prvýkrát predstavia svoje projekty. Keighley však tiež varoval, že publikum by malo „spravovať svoje očakávania“ pri tejto konkrétnej udalosti.

Partnerská zostava Summer Game Fest 2022 odhaľuje viac ako 20 účastníkov

Toto je pre mňa naozaj vzrušujúci víkend, pretože konečne vidím veci, o ktorých sme ľuďom hovorili celé mesiace. Očividne sme oznámili veľa vecí, odkedy som s vami naposledy hovoril, pokiaľ ide o svetové premiéry a oznámenia, ktoré budú na výstave.

Takže pre vás robíme dobré veci, ale určite spravte svoje očakávania z hľadiska megatonových šokov, ktoré očakávate. Toto nie sú ceny The Game Awards. Máme veľa dobrých vecí, ktoré vám môžeme ukázať, ale kupujúci si dávajte pozor na niektoré bláznivé fámy, ktoré tam vidím v súvislosti s vecami, ktoré ľudia očakávajú, že budú oznámené.

Samozrejme, stále existuje niekoľko šokujúcich oznámení, ktoré boli urobené pred blížiacim sa Summer Game Fest. Máme napríklad nadchádzajúce odhalenie najnovšej hry Call of Duty, oznámenie Resident Evil 4 Remake a ďalšie oznámenia, ktoré budú súčasťou predstavenia hier Xbox & Bethesda.

Keď už o tom hovoríme, Geoff Keighley sa vyjadril aj k tomu, ako by výstava obsahovala exkluzívne hry pre Xbox a ako sa chystajú šetriť svojich ťažkých úderov na túto výstavnú skriňu. Medzitým tiež uviedol, že hoci Nintendo neujasnilo, či sa zúčastnia festivalu, boli by radi, keby sa zapojili, keď budú pripravení.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.