God of War Ragnarok je podľa Thorovho herca „super komplex“ a „bohatá tapiséria“

God of War Ragnarok je podľa Ryana Hursta, Thorovho herca, super komplexný a bohatý tapiséria.

Rozprávanie o Comic Con revolúcia v máji herec opísal hru ako super komplexnú a bohatú tapisériu, pravdepodobne tiež odkazoval na to, ako sa v hre vykonávalo snímanie pohybu, pretože bol obklopený monitormi, ktoré mu umožnili vidieť, ako sa jeho výkon premietne do skutočnej postavy. .

Assassin’s Creed Origins beží v takmer konštantnom rozlíšení 4K a 60 FPS na Xbox Series X s novou opravou, nové porovnávacie video odhaľuje

Počas toho istého rozhovoru Ryan Hurst tiež prezradil, že nedávno dokončil hlasové nahrávky pre God of War Ragnarok. Prezradil tiež, že sa na túto rolu neuchádzal, ale namiesto toho ju postavili dvaja bližšie nešpecifikovaní tvorcovia, ktorí strávili päť hodín opisom hry a postavy.

God of War Ragnarok je momentálne vo vývoji pre PlayStation 5 a PlayStation 4 a presný dátum vydania ešte nebol potvrdený. Hra bola nedávno ohodnotená v Južnej Kórei, takže sa zdá pravdepodobné, že nebude odložená na rok 2023, a to aj napriek tomu, že Sony Santa Monica o tejto záležitosti nezdieľa veľa informácií.

God of War Ragnarok — slon v miestnosti — áno. Veľa sme o tom nepovedali, pretože všetci sú sklopení a tvrdo pracujú. Sme perfekcionisti. Všetci doťahujú grafiku na úrovni tri. Momentálne sa toho deje toľko, že by som si len prial, aby som sa o to s vami mohol podeliť, ale jednoducho to nie je pripravené na zobrazenie. Ale garantujem vám, že v momente, hneď v sekunde, keď máme niečo, o čo sme pripravení sa podeliť, sa o to podelíme. Pretože nič z toho nechceme zadržiavať. Preto sa prosím držte, vedzte, že sa chystá niečo skvelé a že my, všetci tu v Santa Monike, sme tak neuveriteľne vďační za všetku podporu, ktorú ste nám poskytli.

God of War Ragnarok vychádza koncom tohto roka na konzolách PlayStation po celom svete.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.