Projekt Final Fantasy VII Remake HD pridáva vylepšené postavy, nepriateľov, textúry objektov, vylepšené skyboxy a ďalšie

Dnes bol online vydaný nový balík textúr Final Fantasy VII Remake, ktorý predstavuje viac ako 20 000 vylepšených textúr, ktoré výrazne zlepšujú vizuál hry.

Projekt Final Fantasy VII Remake HD bol vyvinutý Altezeinom, ktorý predtým vydal balíčky textúr pre hru, ktoré zlepšili textúry nachádzajúce sa v sektore 7 a vo zvyšných prostrediach hry. Nový projekt obsahuje vylepšené textúry nielen pre prostredia, ale aj pre postavy, nepriateľov, predmety a ďalšie. Všetky textúry pod 2K boli vylepšené, výsledkom čoho je oveľa lepšia vizuálna kvalita.

Final Fantasy XVI Nové snímky obrazovky Ukážka niekoľkých nádherných miest

Hlavné rysy:

Vylepšenia textúry pre celú hru!
20 000+ textúr bolo upscalovaných spoločnosťou ESRGAN pomocou rôznych modelov. Patria sem prostredia, postavy, nepriatelia, zbrane, predmety atď. Všetky textúry pod 2K boli zväčšené na dvojnásobok pôvodnej veľkosti!. Výsledok zlepšuje kvalitu textúr pre celý Final Fantasy VII Remake, pokiaľ ide o výstupné rozlíšenie (od 1080p). Rozdiely je možné vidieť v štandardnej hre, ale ešte zreteľnejšie sú v detailných záberoch, prestrihoch a fotografickom režime

Vstrekovanie sieťoviny pre objekty HQ
Vrátane HQ vriec s pieskom, HQ objektov v Jessie’s House (od LOLOGP), prepracovanej Aerithinej záhrade s vysoko-poly kvetinovými kvetmi a ďalšie!

Skyboxy sú upscalované a opravené
Niekoľko skyboxov bolo vylepšených a manuálne upravených na opravu malých detailov! Niektoré z týchto opráv sú vložené natrvalo a iné stále vyžadujú 3DM (preto fungujú iba v DX11)

Všetky súbory PAK sú už komprimované Zlib, aby sa ušetrilo miesto na disku.
Prvá verzia modu túto funkciu nemala. Súbory sú tentoraz o 40 – 50 % menšie.

Zdieľané bolo aj nové video predstavujúce vylepšenia, ktoré priniesol Final Fantasy VII Remake HD Project, a môžete si ho pozrieť nižšie. Mod je možné stiahnuť cez BitTorrent tak, že získate súbor dostupný z Nexus Mods.

Final Fantasy VII Remake je teraz celosvetovo dostupný na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.