Stiahnite si novú tapetu iOS 16, iPadOS 16 Beta pre akékoľvek zariadenie

Nový iOS 16 a iPadOS 16 beta je teraz k dispozícii na stiahnutie a rovnako aj nová tapeta, ktorá je s ním dodávaná.

Nová tapeta iOS 16 a iPadOS 16 Beta je teraz k dispozícii na stiahnutie

V tomto momente je jednoducho bežnou skutočnosťou, že Apple sa chystá dodať novú tapetu s každým novým vydaním iOS alebo iPadOS. Tento rok tomu nie je inak a novú tapetu môžete zažiť jednoduchým stiahnutím nových beta verzií do svojich zariadení.

Stiahnite si novú tapetu macOS 13 Ventura

Nemusíte to však robiť, pretože tapeta bola vytrhnutá zo samotného softvéru a sprístupnená na stiahnutie všetkým na celom svete. Či už máte iPhone, iPad, Android, PC alebo Mac, môžete si ho stiahnuť a mať ho naživo na pozadí.

Ak si chcete stiahnuť tapetu v maximálnej kvalite bez straty jedinej unce pixelu, potom to určite urobte stiahnite si ho odtiaľto. Ak sa netúlate po pixel peepingu, potom stačí kliknúť na tapetu nižšie a stiahnuť si ju týmto spôsobom. Pamätajte však, že súbor zip má samozrejme vyššiu kvalitu v porovnaní so súborom vloženým tu.

Okrem samotnej tapety môžete samozrejme pokračovať a stiahnuť si iOS 16 beta a iPadOS 16 beta aj na kompatibilné zariadenie. Nie je to niečo, čo môže ísť dopredu a robiť, pretože je to dostupné len pre vývojárov. Aj vy sa môžete pripojiť k beta party zaplatením Apple $ 99 a získať úplný beta prístup. Pamätajte však, že ide o extrémne nestabilný softvér a existuje veľa vecí, ktoré sa môžu pri každodennej jazde pokaziť.

Preto sa dôrazne odporúča nainštalovať aktualizáciu na náhradné zariadenie, ak nejaké máte. Ešte lepšie je, ak pred inštaláciou iOS 16 alebo iPadOS 16 beta môžete počkať, kým príde niekoľko beta verzií. Týmto spôsobom bude väčšina chýb vyžehlená a vy budete pripravení na hladkú plavbu.

Odpočinok je len vašou úlohou.

Keď ste tu, pozrite sa aj na nasledujúce:

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.