Verejné beta verzie iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura, watchOS 9 budú vydané budúci mesiac

Spoločnosť Apple nedávno oznámila svoje najnovšie aktualizácie softvéru iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9 na podujatí WWDC. Najnovšie aktualizácie prichádzajú s množstvom doplnkov orientovaných dopredu. Zatiaľ čo vývojárska beta verzia je k dispozícii na stiahnutie, Apple na svojom podujatí uviedol, že verejná beta verzia pre iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9 bude vydaná budúci mesiac. Prejdite nadol a prečítajte si ďalšie podrobnosti o danej téme.

iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9 Public Beta vydaná v júli na kompatibilných zariadeniach

iOS 16 a iPadOS 16 sú hlavné aktualizácie vzhľadom na počet funkcií na prednej strane, ktoré prinášajú. iOS 16 vylepší Lock Screenw pomocou miniaplikácií a prispôsobení, zatiaľ čo iPadOS 16 bude novým multitaskingovým vylepšením iPadu so Stage Managerom. Ak ste vývojár, môžete si práve teraz stiahnuť najnovšiu verziu nových aktualizácií softvéru Apple pre kompatibilné modely iPhone a iPad z Apple Developer Center,

Apple M2 bude dostupný v dvoch variantoch GPU so základnou verziou, ktorá teraz obsahuje 8 jadier

Verejná beta verzia iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9

Ak však nie ste vývojár, možno budete musieť počkať mesiac, kým si skontrolujete nadchádzajúce aktualizácie softvéru iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9 od Apple. Apple hovorí, že nové zostavy budú dostupné budúci mesiac. Neboli však spomenuté žiadne konkrétne podrobnosti. Ak nie ste oboznámení, iOS 16 bude dostupný pre iPhone 8 a novšie modely. watchOS 9 bude dostupný na Apple Watch Series 4 a novších modeloch. iPadOS 16 bude k dispozícii pre iPad 5. generácie, iPad mini 5, iPad Air 3 a všetky modely iPad Pro podľa webovej stránky spoločnosti Apple.

Verejná beta verzia iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9

Toto je všetko, ľudia. Hneď, ako sa dozvieme, kedy spoločnosť Apple vydá iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9 pre verejnosť, budeme zdieľať ďalšie podrobnosti. Ako sa vám páčili nové aktualizácie? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.