Prezident ESA tvrdí, že E3 bude späť v roku 2023

Vďaka Summer Game Fest a predstaveniam Xbox a PlayStation namiesto zrušenia E3 2022 to ľudia v podstate nazývajú obdobím „Not E3“, keďže oznámenia stále vytvárajú humbuk. Čo však samotná udalosť? Je to navždy preč? Zdá sa, že ďalší návrat podujatia je naplánovaný na rok 2023. To je to, čo povedal prezident ESA.

Podľa prezidenta a generálneho riaditeľa ESA Stana Pierra-Louisa sa očakáva, že sa predstavenie opäť vráti do roku 2023. povedal v rozhovore pre The Washington Post.

E3 2022 je údajne úplne zrušené, Summer Game Fest okamžite oznamuje začiatok júna

Sme nadšení, že sa v roku 2023 vrátime s digitálnym aj osobným podujatím. Aj keď milujeme tieto digitálne podujatia a akokoľvek zasahujú ľudí a chceme, aby sa dosiahol globálny dosah, vieme tiež, že existuje naozaj silná túžba, aby sa ľudia stretávali – aby sa mohli osobne spojiť, vidieť sa a rozprávať sa. o tom, čo robí hry skvelými.

Electronic Entertainment Expo je základom herného priemyslu už od 5. generácie konzol. Jeho popularita však v posledných rokoch z mnohých dôvodov klesla. Stan je presvedčený, že COVID bol za posledné tri roky hnacím faktorom pre mnoho ľudí a že stále má cenu organizovať osobné podujatie.

Myslím si, že na celom tomto experimentovaní je skvelé, že spoločnosti všetkých veľkostí sa snažia zistiť, čo najlepšie funguje na propagáciu produktu a obsahu, ktorý chcú zdieľať so spotrebiteľmi.

A myslím si, že je tu priestor pre fyzickú šou; Myslím si, že je dôležité mať digitálny dosah. Kombináciou týchto dvoch si myslím, že existuje kritický prvok toho, čo si myslíme, že E3 môže poskytnúť.

Tak čo, máme rande? Nie. Zdá sa, že zatiaľ je v pláne odhaliť ich najnovšiu správu Essential Facts About the Industry. Ale ESA pravdepodobne oznámi ďalší dátum E3 do konca roka. Ak sa tak stane, budeme musieť zostať naladení na ďalšie informácie týkajúce sa vydania E3 v roku 2023.