Program Android 12 Beta pre telefóny Pixel sa konečne končí

Google včera spustil júnový pokles funkcií a Android 12 QPR3 pre telefóny Pixel. Pokles nových funkcií priniesol výrobcu hudby, digitálny očkovací preukaz na vašu domovskú obrazovku spolu s množstvom doplnkov. Google teraz uviedol, že to bol koniec beta programu, pretože Google teraz plánuje pokračovať v beta programe Android 13.

Google sa rozhodol ukončiť program Android 12 Beta pre telefóny Pixel

Google zverejnil na svojom oficiálnom webe u/androidbetaprogram Reddit vlákno a povedal nasledovné,

Ako vypnúť Hey Google na vašom Pixeli

S potešením oznamujeme, že oficiálne vydanie systému Android z 12. júna sa začne celosvetovo šíriť pre zariadenia Pixel od dnešného dňa! Týmto sa končí náš beta program pre Android 12 (QPR3).

Google tiež uviedol, že vaše zariadenie Pixel bude v najbližších týždňoch automaticky odhlásené z programu, ale ak to chcete urobiť hneď teraz, možnosť je tu pre tých, ktorí sú ochotní to urobiť manuálne a ušetriť čas. .

Teraz, pre tých, ktorí sa pýtajú, čo príde ďalej pre Android 12, dobrou správou je, že teraz sa môžete odhlásiť z beta programu Android 12 a zaregistrovať sa do beta programu pre Android 13, ak chcete vyskúšať novšie funkcie, ktoré prichádzajú.

Na druhej strane spoločnosť Google uviedla, že majitelia pixelov, ktorí stále čakajú na júnovú funkciu, a Android 12 QPR3 začnú dostávať aktualizáciu dnes; zavádzanie bude prebiehať počas celého týždňa, takže v prípade, že ste aktualizáciu nedostali, dostanete ju v nasledujúcom týždni