Náš Tím

Naši autori sa vždy snažia držať krok s potrebami a požiadavkami našich čitateľov, tvrdo pracujú na aktualizácii rozloženia a štýlu svojich článkov s meniacimi sa časmi a preferenciami.

Miroslav Szabó – Zakladateľ

Miroslav Szabó

Pán Miroslav Szabó platformu Aktualdnes nielen založil, ale pôsobil aj vo viacerých funkciách. Postupom času sa zameral na vytvorenie vysoko spoľahlivej platformy.

Presadzoval mnohé podnikateľské aktivity a je známy svojimi startupmi, ktoré sa historicky snažili zlepšiť skúsenosti koncových používateľov.

Keď robil diplomovú prácu pre svoj magisterský program na Dartmouth College, všetci jeho kolegovia pracovali na IoT (Internet of Things) a na zdesenie svojho profesora sa Miroslav rozhodol pracovať na EoII (Ease of Information on Internet).

Na prekvapenie všetkých ostatných jeho výskum odhalil, ako sa náš internet stal zamotaným. Tu sú korene Aktualdnes. Vo veku 30 rokov je pravdepodobne najmladším podnikateľom pôsobiacim v tejto oblasti.

Vo svojich rozhovoroch často hovorí, že jeho vízia pre Aktualdnes je stále oveľa väčšia, ako by si ľudia predstavovali. Má pocit, že dosiahol len asi 50 % toho, čo si pôvodne zaumienil dosiahnuť.

Branka Vargová – Spisovateľka

Branka Vargová

Aké ťažké môže byť vytváranie jednoduchého a ľahko čitateľného obsahu? Odpoveď na túto otázku nepoznal nikto, kým Branka Vargová svetu neprezradila tajomstvo, ktoré sa za tým skrýva.

Preslávila sa svojím radikálne novým prístupom k písaniu obsahu, keď vyhodila žargón z okna. Všetci sa Brankovi smiali, pretože kto si myslel, že 32-ročná žena môže zmeniť spôsob písania obsahu o technológiách!

Vedie tím písania obsahu a dokázala pripraviť mladých absolventov tým, že im poskytla dostatok priestoru pre ich vlastné nápady. To pomáha udržať celý tím a všetky ich písanie veľmi mladé, relevantné a čerstvé.

Jej princípy a prístup zahŕňajú hlboký výskum smerom k pochopeniu produktu, okrem toho tiež povzbudzuje svoj tím, aby používal produkty čo najviac predtým, ako o nich začne písať.